Příští harc

Novinky

 • [10.3.2023]
  Kapacita tábora naplněna, přijímáme už jen jako záložníky. Děkujeme za Vaší přízeň!
 • [15.1.2023]
  Termín letošního tábora 1. - 15.7.2023! Spuštění přihlášek 1.3.2023!
 • [10.1.2023]
  První dva harcy letošního roku rozplánovány, fotogalerie doplněna!
 • [14.2.2022]
  Přihlášky jsou v plném proudu
(otevřít archiv)

Naše komunita


Rezervace vstupenekAno Ne


obsazeno Iza obsazeno Markéta Jiráková Markéta Jiráková Markéta Jiráková Petr Malina s chotí Věrou Petr Malina s chotí Věrou Táňa + Milan Dimi Táňa + Milan Dimi obsazeno obsazeno Markéta Jiráková Markéta Jiráková obsazeno Valdovská Majda + Aleš Adéla, Míša Ondřej Poncar Valdovská Majda + Aleš obsazeno Adéla, Míša Ano Ano obsazeno obsazeno obsazeno obsazeno obsazeno obsazeno obsazeno obsazeno obsazeno obsazeno obsazeno obsazeno Terez Terez Terez Terez Rytmig Anička

Informace

Zveme všechny na druhý ročník povedené společenské akce, které se po loňském premiérovém konání dostalo velmi pozitivních ohlasů a recenzí! Zaměřili jsme se i na několik objevených slabin, na kterých tentokrát zapracujeme o to více! Ples je určen pro každého Harcovníka, bývalého, aktuálního i budoucího, pro každou spřízněnou duši - rodiče, potomky, kolegy i kamarády, zkrátka všechny, kteří svým smýšlením souzní s tím naším a rádi se s nimi potkáme i na večírku řekněme noblesnějšího rázu.Ceny vstupenek:

 • 175,- Kč do konce ledna
 • 200,- Kč do konce února
 • 225,- Kč do 12. března
 • 250,- Kč v den konání
 • Místenka + 50,- Kč

Předprodej je již spuštěn, rezervační formulář naleznete nahoře na této stránce. Po vyplnění údajů Vám bude vygenerován variabilní symbol, platný po dobu tří pracovních dní (tedy dnes vytvořená rezervace je platná do 26.09.2023). Do té doby prosím pošlete uvedenou částku na náš bankovní účet (také uvedený uvnitř formuláře). Po obdržení platby Vám budou obratem odeslány vstupenky na zadaný e-mail. Děti do 5 let (včetně) mají vstup zdarma.


Fotosoutěž
Letos zkoušíme zapojit novou disciplínu určenou pro všechny účastníky - zájemce. Téma zní Harcovníci a pátek třináctého. Pod tím si představí každý, co chce. Nemusíte být autorem fotky, nemusí být nijak čerstvá, nemusí obsahovat nic konkrétního, pole působnosti je naprosto volné. Pošlete nám do konce února fotku, přidejte název a dobrovolně i krátký popisek. My vás zařadíme do soutěže a zajistíme vám drink na baru zdarma. Každý příchozí pak během večera vhodí svůj hlasovací lístek do osudí a rozhodne o vítězích, na které čekají lukrativní ceny! Pojďme do toho společně!


V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat:
E-mail ples@harcovnik.cz
Tel. 776 823 813 (Márty Tomek)


Na všechny se těší organizační tým
Márty Tomek & Henri Pulda & Kubíno Jirák


Na kůň! Na ples!


Více z historie


Foto týdne


Týden 18.9.-24.9.
(otevřít archiv)

Kontakt

JH Staré Hraběcí (my)


JH Valdov

Online kalendář

Nyní už Vám neunikne žádný harc ani jiná naše akce!
Vytvořili jsme pro Vás sdílený kalendář, ve kterém naleznete všechny plánované harcy a který se vždy automaticky aktualizuje, pokud se cokoliv změní nebo objeví nového:
https://www.harcovnik.cz/kalendar Adresu zkopírujte a vložte ve svém kalendáři do políčka pro vložení síťového kalendáře pomocí URL. Je kompatibilní se všemi klienty podporujícími formát iCal (.ics), např. Thunderbird, Outlook nebo Google kalendář. V případě nesnází Vám rádi pošleme konkrétní návod e-mailem.
Harcovnický kalendář