Příští harc

Novinky

 • [27.5.2024]
  Téma tábora je tady! Harcovníci na Kavčích horách aneb Dobré ráno, Staré Hraběcí.
 • [1.2.2024]
  Přihlášky spuštěny! Není na co čekat.
 • [21.1.2024]
  Přihlášky na tábor se spouští již 1.2.2024. Nenechte si to ujít!
 • [13.9.2023]
  S radostí vám představujeme našeho nového takyrála pro příští rok - Vítka!
(otevřít archiv)

Naše komunita


Harcovníci s florbalkou

Drazí a milí, dámy a pánové, příznivci aktivního života, Vy!

Pod názvem INNEBANDY se od 70. let minulého století skrývá ve švédštině, tedy v jazyce národa, který se stal tohoto sportu kolébkou, prapodivný úkaz souboje dvou skupin nadšenců, honících pomocí ještě prapodivnějších hůlek ten nejprapodivnější míček, ještě dokonce prostřílený skrz naskrz, aby jej záhadnými způsoby dostrkali do brány - to je škoda, branky známe už z fotbalu, takže to zrovna není vůbec prapodivné tohleto...

Sport se dále pozvolna začal prodírat i do dalších zemí, od roku 1986 se dokonce - po vzniku Mezinárodní florbalové federace - podařilo sjednotit pravidla, popularita se rozrůstala a v tu přišli harcovníci. Tedy zrovna přicházejí.

Volám tedy všechny z Vás, kdo se dostali k přečtení této pozvánky. Nezáleží na věku, nezáleží na pohlaví. Nezáleží ani na tom, jestli florbal znáte nebo jestli jste ho někdy hráli, jestli máte florbalovou hůl a další výbavu, jestli jste útočník nebo zadák. Na čem záleží, jsou následující otázky - pokud alespoň na jednu z nich totiž odpovídáte PŘESNĚ TAK, pak už dál ani nečtěte a rovnou přijďte. Ha, ne to ne, raději čtěte i dál, ať alespoň víte, kam a kdy přijít... Rádi sportujete, rádi se sejdete s partou, rádi soutěžíte, rádi se hrnete kupředu, rádi se na chvilku posadíte na střídačku, rádi po pořádném výkonu dobře poobědváte a svlažíte rty nebo si alespoň rádi zafandíte a podpoříte ostatní? Rádi provětráte cvičky? Tenisky? Botasky? Najky? Vyhrál Titanic oscara?

Poslední otázka je trochu zrádná, na tu nelze pravdivě odpovědět ne. Takže přijdete, to je fajn!

Technické údaje jsou následující:
Místo: Tělocvična, nebo spíše sportovní sál, vyšší odborné školy Jabok (Salmovská 8, Praha 2 - nad Karlovým náměstím).
Čas: Neděle 28.3.2010 od 11:00 do 14:00 hodin.
Sraz: 10:45 před vchodem do areálu Jabok. Přijďte včas, vstup je na kód, takže pro opozdilce budeme muset vybíhat zevnitř, což nás rozhořčí a budete za trest klikovat.
Výbava: Obuv a šat na sport v tělocvičně, sváču a pití na volné chvíle (celkem 3 hodiny strhujícího pohybu), drobák na pronájem tělocvičny (30,- Kč za osobu - vybere se k začátku akce, když nás bude málo, přitlačíme na pilu), harcovnickou čepici (kdo má a nestydí se za ni). Hokejku, míček ani branku brát nemusíte, o to už se postaráme...

Náplň harcu bude následovná: Po krátkém úvodu a seznámení s florbalovými pravidly, lehce upravenými pro naše potřeby, budou všichni účastníci rozděleni do vyrovnaných týmů a začne lítý boj o prvenství a hlavní cenu. Hlavní turnaj bude rozdělen do dvou až tří bloků, mezi nimiž v přestávkách proběhnou souboje v individuálních dovednostech (král střelců, střelba na přesnost, nechte se překvapit). Pokud vytyčený čas dovolí, na závěr se strhne velká přestřelka pro nejlepší z nejlepších s pravidly ještě upravenějšími pro větší atraktivnost. Úplné informace budou k dispozici po uzávěrce přihlášek a na místě akce.

Uzávěrku přihlášek tímto stanovujeme na pátek 26.3.2010 20:00, a to mailem na adresu dix@email.cz nebo mobilně na číslo 776 823 813. Nebo jinak. Ale abych o tom věděl... Vezměte s sebou bráchy - ségry, maminky - tatínky, synky - dcerky, a kámoše - kámošky z ulice a ze školy. Ať Harcovníci ukážou, zač je toho florbal! Sledujte, prosím, tuto stránku, pro případ nečekaných změn, budou zde zobrazeny, děkujeme.

Dosud přihlášení sportovci: (Aktualizováno ve středu 24.3.2010 21:24)

#01 Márty, kamarád Anežky, organizátor
#02 Márty Straka
#03 Martin Dimitrov
#04 Jenda Dimitrov
#05 Kuba Mrvátor
#06 Kubíno
#07 Anča Bělková
#08 Henri, kamarád Terezky
#09 Nikča, kamarádka Ondry
#10 Ondra, kamarád Nikči
#11 Matěj Mrvátor
#12 Medvěd
#13 Milan Dimitrov
#14 Honza Tomek
#15 Kája Karel
#16 Ondra Karel
#17 Dáša Tomková
#18 Tom Rosenbaum, pravé křídlo
#19 Anča Rozina
#20 Fanda
#21 Bára Oberhelová
#22 Záhy
#23 Anežka, kamarádka Mártyho
#24 Ondra Matějka
#25 Tom Běhavý
#26 Terezka, kamarádka Henriho
#27 Vláďa, kamarád všech harcovníků
#28 Maruška, ségra Anežky
#29 Venca
#30 Proky, brácha Marušky
#31 Janča Pospíšilová

zdraví Márty the Harcovník

Zpět na Plán harců

Foto týdne


Týden 15.7.-21.7.
(otevřít archiv)

Kontakt

JH Staré Hraběcí (my)


JH Valdov

Online kalendář

Nyní už Vám neunikne žádný harc ani jiná naše akce!
Vytvořili jsme pro Vás sdílený kalendář, ve kterém naleznete všechny plánované harcy a který se vždy automaticky aktualizuje, pokud se cokoliv změní nebo objeví nového:
https://www.harcovnik.cz/kalendar Adresu zkopírujte a vložte ve svém kalendáři do políčka pro vložení síťového kalendáře pomocí URL. Je kompatibilní se všemi klienty podporujícími formát iCal (.ics), např. Thunderbird, Outlook nebo Google kalendář. V případě nesnází Vám rádi pošleme konkrétní návod e-mailem.
Harcovnický kalendář