Příští harc

15.6.2024
Praha křížem krážem
(pozvánka)

Novinky

 • [27.5.2024]
  Téma tábora je tady! Harcovníci na Kavčích horách.
 • [1.2.2024]
  Přihlášky spuštěny! Není na co čekat.
 • [21.1.2024]
  Přihlášky na tábor se spouští již 1.2.2024. Nenechte si to ujít!
 • [13.9.2023]
  S radostí vám představujeme našeho nového takyrála pro příští rok - Vítka!
(otevřít archiv)

Naše komunita


Laser game

Zdravím všechny harcovníky, jejich přátele a přátele jejich přátel!

Začal nám listopad a vy se pořád ptáte: Kdy už bude nějaký harc? Tak já vám to povím – UŽ!


Po nad očekávání úspěšném paintballovém utkání se opět půjdeme vyřádit, tentokrát na méně náročný speciální turnaji v LASER GAME! Ti z vás, kteří tuto hru znají, se již radují, vy, kteří slyšíte tento název poprvé, čtěte dále!

Laser game je akční společenská hra, při které se rozhodně zapotíte. :) Dostanete na sebe speciální vestu, do ruky laserovou pušku a jdete na to! Běháte, schováváte, plížíte se v tmavém, zamlženém rozlehlém labyrintu a svým laserovým samopalem lovíte nepřátele a oni vás. Myslíte si, že to je vše? Omyl! Co třeba zkusit být jediný lovený VIP, který se snaží přežít co nejdéle a sbírat body nebo co takhle bojovat za tým a bránit základnu? Nebo zůstat jako poslední přeživší v Zombie apokalypse? Proč ne, scénářů je k dispozici dostatek a nudit se nikdo nebude! Nikdo ze hry nevypadává, po zasažení má několik vteřin na to, aby utekl z místa přestřelky, a hraje dál.

V každé hře vyhrává ten, který získá nejvíc bodů. Schválně, kdo si myslíte, že na konci turnaje bude vyhlášený nejlepším harcovnickým Laser střelcem? Budeš to ty?!

Turnaj se bude konat v sobotu 23.11. od 10:00 hodin na asi hodinu, v nejlepší Laser Game aréně, na Českomoravské.

Sraz bude v 9:30 na metru Českomoravská, nahoře nad eskalátory směr O2 arena.

Tento harc je určený pro všechny harcovníky, bývalé harcovníky, budoucí harcovníky, příbuzné kamarády, kamarádky a v neposlední řadě rodiče! Součástí budovy je velmi příjemně vybavená prostorná odpočinková společenská místnost se stoly a lavicemi, barem s občerstvením, fotbálkem, hrou Guitar Hero s nástroji, atd. Když už vás nepřesvědčíme si hru jít vyzkoušet, přijďte se alespoň na chvíli podívat a pozdravit se s ostatními! :)

Cena bude záležet na celkovém počtu účastníků, každopádně bude až poloviční oproti situaci, kdy si jdete jen tak zahrát. Tzn. cca. 150-170,- Kč za hodinu (3 hry), v případě nešikovného (většího než je max. kapacita) celkového počtu hráčů by neměla částka za 1 hru přesáhnout 60,- Kč.

Tato hra je skvělá pro každého a v každém věku, kdo ji nezkusí, neví o co přichází! :)

JE POTŘEBA SE PŘIHLÁSIT CO NEJDŘÍVE (i jenom předběžně), PROTOŽE ARENA MÁ OMEZENOU KAPACITU, ABYCHOM MĚLI DOST ČASU A VŠICHNI SI ZAHRÁLI DOSYTOSTI A UŽILI SI TO! :)

PŘIHLAŠUJTE SE PROSÍM NA:

EMAIL: martin.dimitrov@seznam.cz

TELEFON: 737 820 137

FACEBOOK: Jogrsovi Harcovníci, popř. mně osobně do zprávy

Těším se!

DIMI

Zpět na Plán harců

Foto týdne


Týden 10.6.-16.6.
(otevřít archiv)

Kontakt

JH Staré Hraběcí (my)


JH Valdov

Online kalendář

Nyní už Vám neunikne žádný harc ani jiná naše akce!
Vytvořili jsme pro Vás sdílený kalendář, ve kterém naleznete všechny plánované harcy a který se vždy automaticky aktualizuje, pokud se cokoliv změní nebo objeví nového:
https://www.harcovnik.cz/kalendar Adresu zkopírujte a vložte ve svém kalendáři do políčka pro vložení síťového kalendáře pomocí URL. Je kompatibilní se všemi klienty podporujícími formát iCal (.ics), např. Thunderbird, Outlook nebo Google kalendář. V případě nesnází Vám rádi pošleme konkrétní návod e-mailem.
Harcovnický kalendář