Příští harc

Novinky

 • [27.5.2024]
  Téma tábora je tady! Harcovníci na Kavčích horách aneb Dobré ráno, Staré Hraběcí.
 • [1.2.2024]
  Přihlášky spuštěny! Není na co čekat.
 • [21.1.2024]
  Přihlášky na tábor se spouští již 1.2.2024. Nenechte si to ujít!
 • [13.9.2023]
  S radostí vám představujeme našeho nového takyrála pro příští rok - Vítka!
(otevřít archiv)

Naše komunita


Jahodovej Lom 2007

Harcovnické trojky a kamarádi!
Tak je tu zas podzim - to je ten čas co krátí dny, co dá vám dávku světla a pak velkou dávku tmy, a já skrze tu tmu prohlídnu a s Nočními jezdci Jahodovej lom dubudu...

Je to tak!!! I tento rok jsme byli pozváni na Hombrého potlach do Jahodovýho lomu a my jsme s nadšením pozvání přijali, s nadějí, že i VY budete nadšení!

A proto se všechny trojky (povinně :-) dostavte 19.10.2007 v 15:45 na Hlavní nádraží (sraz klasicky pod cedulí s odjezdy), odkud vyrazíme směr Třísov, kde přespíme jako každý rok na chalupě u Puldových. Druhý den nás již čeká romantický výlet podzimní krajinou, jehož cílem bude Jahodovej Lom, kde nás již budou čekat kamarádi trampové z celé republiky. V neděli nás pak čeká jen smutný návrat do zaběhlých kolejí a všednosti velkoměsta :-)


Tak abych to shrnul:

Sraz: Pá 19.10. v 15:45 Hl. nádraží

S sebou: Peňouze na vlak a občerstvení, občerstvení pro setníky (mám rád kuřecí řízky :-), teplé oblečení (v noci už bude zimina) !!!, dobrý spacák, baterku, lihový vařič (kdo má), hudební nástroje, a hlavně dobrou náladu!

Návrat: Ne 21.10. okolo 18:00

Táááákže trojky, čekám na závazné přihlášky do 18.10., doufám, že se sejdeme opět v hojném počtu!

Na všechny z Vás se těší setník Mikus (tel. 728 601 494; e-mail wladin@seznam.cz) a celý MSS.Oficialni pozvanka na Jahodovej Lom

Zpět na Plán harců

Foto týdne


Týden 15.7.-21.7.
(otevřít archiv)

Kontakt

JH Staré Hraběcí (my)


JH Valdov

Online kalendář

Nyní už Vám neunikne žádný harc ani jiná naše akce!
Vytvořili jsme pro Vás sdílený kalendář, ve kterém naleznete všechny plánované harcy a který se vždy automaticky aktualizuje, pokud se cokoliv změní nebo objeví nového:
https://www.harcovnik.cz/kalendar Adresu zkopírujte a vložte ve svém kalendáři do políčka pro vložení síťového kalendáře pomocí URL. Je kompatibilní se všemi klienty podporujícími formát iCal (.ics), např. Thunderbird, Outlook nebo Google kalendář. V případě nesnází Vám rádi pošleme konkrétní návod e-mailem.
Harcovnický kalendář