Příští harc

Novinky

 • [27.5.2024]
  Téma tábora je tady! Harcovníci na Kavčích horách aneb Dobré ráno, Staré Hraběcí.
 • [1.2.2024]
  Přihlášky spuštěny! Není na co čekat.
 • [21.1.2024]
  Přihlášky na tábor se spouští již 1.2.2024. Nenechte si to ujít!
 • [13.9.2023]
  S radostí vám představujeme našeho nového takyrála pro příští rok - Vítka!
(otevřít archiv)

Naše komunita


Harcovnický kvíz

Zdar harcovníci!

Vymysleli jsme pro vás naprosto nový a zajímavý harc, který tu ještě nikdy nebyl! Bohužel se opět všichni nesetkáme, ale nesmutněte, i tak si to opět všichni užijeme.

Tím harcem je námi připravený harcovnický kvíz. Kde na vás máme otázky všeho druhu a hlavně o nás o Harcovnících, přírodě a našich akcích.

Můžete vyhrát spoustu Yeníků, každý z vás má velikou šanci na výhru! Nejlepší z každé setniny vyhraje 200 SZY, druhý 180 SZY, a třetí 150 SZY. Nebojte všichni zúčastnění si zaslouží odměnu, každý kdo se připojí dostane 100 SZY. Yeníky dostanete nejpozději na začátku tábora. Vyhodnocení harcu najdete do týdne po ukončení na harcovnických stránkách.

Kdy: Ke kvízu se můžete připojit od pátku 15.1.2021 od 15:00 do neděle 17.1.2021 do 23:59, během této doby můžete udělat kvíz kdykoli.

Jak: Připojit se můžete na odkazu, který bude na této pozvánce v pátek od začátku kvízu. Nejdříve rozklikněte odkaz, poté napište své jméno a příjmení do kolonky, která se vám objeví.

Tak Na kvíz a Na kůň!

Hodně štěsí přeje Matěj a kluci Kozlovi

Zpět na Plán harců

Foto týdne


Týden 15.7.-21.7.
(otevřít archiv)

Kontakt

JH Staré Hraběcí (my)


JH Valdov

Online kalendář

Nyní už Vám neunikne žádný harc ani jiná naše akce!
Vytvořili jsme pro Vás sdílený kalendář, ve kterém naleznete všechny plánované harcy a který se vždy automaticky aktualizuje, pokud se cokoliv změní nebo objeví nového:
https://www.harcovnik.cz/kalendar Adresu zkopírujte a vložte ve svém kalendáři do políčka pro vložení síťového kalendáře pomocí URL. Je kompatibilní se všemi klienty podporujícími formát iCal (.ics), např. Thunderbird, Outlook nebo Google kalendář. V případě nesnází Vám rádi pošleme konkrétní návod e-mailem.
Harcovnický kalendář