Příští harc

15.6.2024
Praha křížem krážem
(pozvánka)

Novinky

 • [27.5.2024]
  Téma tábora je tady! Harcovníci na Kavčích horách.
 • [1.2.2024]
  Přihlášky spuštěny! Není na co čekat.
 • [21.1.2024]
  Přihlášky na tábor se spouští již 1.2.2024. Nenechte si to ujít!
 • [13.9.2023]
  S radostí vám představujeme našeho nového takyrála pro příští rok - Vítka!
(otevřít archiv)

Naše komunita


THZ 3

Harcovníci bacha,

po téměř roční mezeře jsme zde zpět a s námi THZ 3 - neboli "Tvrdej harc na západ, epizoda III".


I tentokrát se vydáváme do nehostinných končin Sudet, konkrétně do okolí známých lázní Mariánských a Konstantinových. Předně zdůrazňujeme, že se bude jednat o cestu vskutku strastiplnou. Spaní pod širákem (nebo přístřeškem za deště) je samozřejmostí, náročná trasa též a stejně tak i osobitá atmosféra kraje, ostatně jako v minulém ročníku.

Nyní trochu podrobněji:

KDY? 3.6. - 5.6. 2011, sraz v pátek 17:45 na Hlavním nádraží v Praze (vlak odjíždí v 18:10!), příjezd v neděli, krátce před osmou hodinou večerní, opět na Hlavní nádraží.

JAK? Vlakem do Plané u Mar. lázní, poté hledání vhodného místa k noclehu. Druhý den brzký ranní odchod, pochod údolím Mže, Kosového a Kořenského potoka až do cíle - Kořenu, kdysi lidnaté obce (dnes 6 stálých obyatel). Dosažením Kořene, prohlídkou vsi a okolí sobotní putování končí. Dobrou zprávou je, že harcovníkům bylo umožněno přespat na pozemku rodiny anonymního dobrodince (kadeta Martina D.), odpadne tedy složité hledání a po prochozeném dni bude následovat zasloužený odpočinek. Nedělní cesta míří ke Konstantinovým lázním a odtud již směřuje po železnici ku Praze.

CO S SEBOU? Klasické harcovnické vybavení - čepici, pohory, jídlo a pití na 2 dny, celtu na přístřešek, pláštěnku, spacák, drobné kapesné a 350 Kč na vlak. Kdo má a chce, ať vezme hudební nástroje, veselou mysl, půl zdraví a zápal pro věc!

Takže na kůň.

Přihlášky posílejte Fandovi na adresu fanyz90@seznam.cz nebo volejte a esemeskujte na telefonní číso 604667915, budeme se těšit.

Harcovníci zbacha!

Zpět na Plán harců

Foto týdne


Týden 10.6.-16.6.
(otevřít archiv)

Kontakt

JH Staré Hraběcí (my)


JH Valdov

Online kalendář

Nyní už Vám neunikne žádný harc ani jiná naše akce!
Vytvořili jsme pro Vás sdílený kalendář, ve kterém naleznete všechny plánované harcy a který se vždy automaticky aktualizuje, pokud se cokoliv změní nebo objeví nového:
https://www.harcovnik.cz/kalendar Adresu zkopírujte a vložte ve svém kalendáři do políčka pro vložení síťového kalendáře pomocí URL. Je kompatibilní se všemi klienty podporujícími formát iCal (.ics), např. Thunderbird, Outlook nebo Google kalendář. V případě nesnází Vám rádi pošleme konkrétní návod e-mailem.
Harcovnický kalendář