Příští harc

Novinky

 • [27.5.2024]
  Téma tábora je tady! Harcovníci na Kavčích horách aneb Dobré ráno, Staré Hraběcí.
 • [1.2.2024]
  Přihlášky spuštěny! Není na co čekat.
 • [21.1.2024]
  Přihlášky na tábor se spouští již 1.2.2024. Nenechte si to ujít!
 • [13.9.2023]
  S radostí vám představujeme našeho nového takyrála pro příští rok - Vítka!
(otevřít archiv)

Naše komunita


Velké sportovní klání

Zdrápanci,

po zimním období, kdy jsme se jen cpali cukrovím a všemožnými dobrotami, je tu příležitost si nabraná kila potrápit a to na velkém sportovním klání, konajícím se první březnovou sobotu v ZŠ Jeseniova (Jeseniova 96/2400 Praha 3 - Žižkov, www.jeseniova.cz).

Harc je určen pro všechny harcovníky všech věkových kategorií, kteří si můžou přivést také své kamarády. S sebou určitě sportovní oblečení, sálovou obuv (v jiné nelze hrát), kdo má, tak svou florbalovou hokejku (kdo nemá, zamluvil jsem místní) a samozřejmě dobrou náladu a sportovního ducha.

Hala je pronajatá na 4h (10-14), takže se připravit, že bude doma pozdní oběd. V plánu je utkání ve florbale a fotbale, podle časových možností i ve volejbale.

Sejdeme se tedy v sobotu 3.3.2012 v 9:45 před budovou školy ZŠ Jeseniova, je to přes křižovatku od tramvajové zastávky Biskupcova, tam se dostanete buď z Flory tramvají č. 10, 16 nebo z Palmovky tramvají č. 10, 19.

Cena pronájmu haly na 4h je 1200,- Kč, tzn. čím více se přihlásí osob, tím to jedince vyjde levněji. Konečnou cenu na osobu vyhlásím ve čtvrtek 1.3. a toto datum je také poslední, do kdy se mi můžete přihlásit na harc.

Zájemci ať se hlásí na mail tbehavy@seznam.cz nebo tel. 608 071 898 nebo na mém facebooku.

Koukejte dorazit, těší se na Vás :)

Tomáš Běhavý

Zpět na Plán harců

Foto týdne


Týden 15.7.-21.7.
(otevřít archiv)

Kontakt

JH Staré Hraběcí (my)


JH Valdov

Online kalendář

Nyní už Vám neunikne žádný harc ani jiná naše akce!
Vytvořili jsme pro Vás sdílený kalendář, ve kterém naleznete všechny plánované harcy a který se vždy automaticky aktualizuje, pokud se cokoliv změní nebo objeví nového:
https://www.harcovnik.cz/kalendar Adresu zkopírujte a vložte ve svém kalendáři do políčka pro vložení síťového kalendáře pomocí URL. Je kompatibilní se všemi klienty podporujícími formát iCal (.ics), např. Thunderbird, Outlook nebo Google kalendář. V případě nesnází Vám rádi pošleme konkrétní návod e-mailem.
Harcovnický kalendář