Příští harc

12/2023
Prosincový harc

Novinky

 • [13.9.2023]
  S radostí vám představujeme našeho nového takyrála pro příští rok - Vítka!
 • [10.3.2023]
  Kapacita tábora naplněna, přijímáme už jen jako záložníky. Děkujeme za Vaší přízeň!
 • [15.1.2023]
  Termín letošního tábora 1. - 15.7.2023! Spuštění přihlášek 1.3.2023!
 • [10.1.2023]
  První dva harcy letošního roku rozplánovány, fotogalerie doplněna!
(otevřít archiv)

Naše komunita


30.3.2008 BOWLING

Mí drazí nejdražší!
Velmi potěšen a příjemně překvapen jsem hleděl na soupisku přihlášených soutěžících, čítající neuvěřitelných 47 hlav z řad harcovnických i příbuzenských; mladých, mladších, starých, starších; vysokých i nízkých; a hlavně všech velice radostných. Dokonce byli pořadatelé nuceni pro abnormální a naprosto nad očekávání vysoký zájem prodloužit turnaj do pozdních večerních hodin. Nebýt to právě den, kdy čas se v letní mění, vyšli by harcovníci do světa už za tmy. Inu: Sešli se všichni ve známé petrovické kuželkárně úderem druhé odpolední. Po krátkém úvodu a putování okolo horké kaše se Tým A, tvořený první polovinou příchozích, odebral na určené dráhy rvát se každý sám za sebe o hodnotné ceny. Nutno dodat, že nejednomu hráči se podařilo strefit kuželku, stojící až na druhém konci haly. A obdobné výkony bylo možno vidět i v souboji Týmu B, jenž následoval. Všechny výsledky byly následně pod dohledem notáře vyhodnoceny - hlavní cenu pro absolutního vítěze si odnesl Libor, další cenné kovy pro vítěze mládežnických kategorií byly rozděleny mezi Kačku a Toma. Podle výsledků této Hlavní soutěže byli nejlepší z nejlepších dále nominováni na velký Závěrečný turnaj, tvořící imaginární zlatý hřeb leteošní bowlerské sezony. Vítězem zmiňovaného finálního klání se stal Zbyněk, jež svými hody dokonce předčil výsledek absolutního vítěze předešlé Hlavní soutěže. Po vyhlášení byl turnaj oficiálně ukončen, a tak se všichni, více či méně kvapně, rozloučili a vydali na cestu zpět. A ten chlapec, co předstíral, že to celé pořádá, ten si oddychl, že se nic zlého nestalo, rozloučil se a vydal se na cestu zpět, pln radosti a štěstí, že viděl tolik harcovniků pohromadě a že akce se díky nim vydařila velice. Děkuje! (Kompletní výsledky turnaje ZDE)

Márty

Zpět na Plán harců

Foto týdne


Týden 27.11.-3.12.
(otevřít archiv)

Kontakt

JH Staré Hraběcí (my)


JH Valdov

Online kalendář

Nyní už Vám neunikne žádný harc ani jiná naše akce!
Vytvořili jsme pro Vás sdílený kalendář, ve kterém naleznete všechny plánované harcy a který se vždy automaticky aktualizuje, pokud se cokoliv změní nebo objeví nového:
https://www.harcovnik.cz/kalendar Adresu zkopírujte a vložte ve svém kalendáři do políčka pro vložení síťového kalendáře pomocí URL. Je kompatibilní se všemi klienty podporujícími formát iCal (.ics), např. Thunderbird, Outlook nebo Google kalendář. V případě nesnází Vám rádi pošleme konkrétní návod e-mailem.
Harcovnický kalendář