Příští harc

12/2023
Prosincový harc

Novinky

 • [13.9.2023]
  S radostí vám představujeme našeho nového takyrála pro příští rok - Vítka!
 • [10.3.2023]
  Kapacita tábora naplněna, přijímáme už jen jako záložníky. Děkujeme za Vaší přízeň!
 • [15.1.2023]
  Termín letošního tábora 1. - 15.7.2023! Spuštění přihlášek 1.3.2023!
 • [10.1.2023]
  První dva harcy letošního roku rozplánovány, fotogalerie doplněna!
(otevřít archiv)

Naše komunita


Ahoj všichni,

rád bych s vámi sdílel stručný report z našeho nedávného paintballového výletu. Po roce jsme se opět sešli a prožili úžasný den plný adrenalinu a zábavy.

Na paintballovém hřišti jsme měli k dispozici dvě arény. Vojenská základna s bunkry, zákopy, obrněným vozem a letadlem nám umožnila taktické plánování a intenzivní přestřelky. Aréna ve stylu Vietnamu s věží, kostelem, pevností a dřevěnými překážkami nám poskytla autentické prostředí a možnosti pro taktické manévry.

Díky skvělé spolupráci, dovednostem a fair play všech zúčastněných jsme si užili úžasné paintballové dobrodružství. Děkuji všem za jejich příspěvek a účast, a těším se na další rok, kdy se znovu sejdeme a zažijeme další vzrušující paintballový den.

S pozdravem,

Vítek a Anča

Zpět na Plán harců

Foto týdne


Týden 27.11.-3.12.
(otevřít archiv)

Kontakt

JH Staré Hraběcí (my)


JH Valdov

Online kalendář

Nyní už Vám neunikne žádný harc ani jiná naše akce!
Vytvořili jsme pro Vás sdílený kalendář, ve kterém naleznete všechny plánované harcy a který se vždy automaticky aktualizuje, pokud se cokoliv změní nebo objeví nového:
https://www.harcovnik.cz/kalendar Adresu zkopírujte a vložte ve svém kalendáři do políčka pro vložení síťového kalendáře pomocí URL. Je kompatibilní se všemi klienty podporujícími formát iCal (.ics), např. Thunderbird, Outlook nebo Google kalendář. V případě nesnází Vám rádi pošleme konkrétní návod e-mailem.
Harcovnický kalendář