Příští harc

31.3.2024
Kdo leze, nezlobí
(pozvánka)

Novinky

 • [1.2.2024]
  Přihlášky spuštěny! Není na co čekat.
 • [21.1.2024]
  Přihlášky na tábor se spouští již 1.2.2024. Nenechte si to ujít!
 • [13.9.2023]
  S radostí vám představujeme našeho nového takyrála pro příští rok - Vítka!
 • [10.3.2023]
  Kapacita tábora naplněna, přijímáme už jen jako záložníky. Děkujeme za Vaší přízeň!
(otevřít archiv)

Naše komunita


29.1.2012 Harcovnický opičák

Děkuji všem za účast,

sešlo se nás téměř dvacet, čímž by se dala účast považovat za hojnou. Bylo vidět, že harcovníci se nezaleknou ani 4,5m vyokých stěn, které hravě a opakovaně zdolávali s bravurou sobě vlastní. Po krátkém protažení a seznámení se s pravidly BOZP se lezci rozdělili do dvou týmů pod vedením Jardy a Zuzky a jali se zdolávat vytyčenou trasu systémem až-doleze-první-na-konec-tak-startuje-další. Po dramatickém souboji nakonec vyhrál Zuzčin tým, a vysloužil si tak odměnu v podobě Hašlerek. Tým Jardy bohužel skončil jako poslední, a musel se tedy spokojit se Slaviemi. Nicméně harcovník je zdá se neunavitelný tvor a vynutil si další soutěž, tentokrát individuální. Úkol vylézt až ke stropu za použití co možná nejmenšího počtu chytů vypadal zprvu náročně, ale byla to opět Zuzka, která všem přítomným ukázala, že UMÍ! Porazila třetího Vítka i druhého Jardu a vyhrála s přehledem zlatou medaili. Poté už následovaly pouze trapné pokusy harcovnických vedoucích zviditelnit svou chabou muskulaturu a špatnou techniku na neexistujících lezeckých cestách.

Chtěl bych moc poděkovat všem, kteří dorazili, že dorazili a těm, kteří nedorazili, že budou zpytovat svědomí a dorazí příště!

P.S.: Kdo by chtěl chodit častěji lézt a potřebuje odborný dohled, rád vám poradím s technikou. Ozvěte se mi na 608 307 164 nebo mrvator@cakb.cz a domluvíme se.

Těší se příště na viděnou

Matěj Mrvátor

Zpět na Plán harců

Foto týdne


Týden 26.2.-3.3.
(otevřít archiv)

Kontakt

JH Staré Hraběcí (my)


JH Valdov

Online kalendář

Nyní už Vám neunikne žádný harc ani jiná naše akce!
Vytvořili jsme pro Vás sdílený kalendář, ve kterém naleznete všechny plánované harcy a který se vždy automaticky aktualizuje, pokud se cokoliv změní nebo objeví nového:
https://www.harcovnik.cz/kalendar Adresu zkopírujte a vložte ve svém kalendáři do políčka pro vložení síťového kalendáře pomocí URL. Je kompatibilní se všemi klienty podporujícími formát iCal (.ics), např. Thunderbird, Outlook nebo Google kalendář. V případě nesnází Vám rádi pošleme konkrétní návod e-mailem.
Harcovnický kalendář