Příští harc

Novinky

 • [14.2.2022]
  Přihlášky jsou v plném proudu
 • [26.1.2022]
  Potvrzen termín tábora 2. - 16.7.2022 Spuštění přihlášek 14.2.2022!
 • [23.12.2021]
  Harcy jsou rozplánovány - plňme diáře!
 • [1.11.2021]
  Valná hromada promluvila: Takyrála Jendu do jeho druhého funkčního období zvolila
(otevřít archiv)

Naše komunita


Ahoj Harcovníci!

První ročník naší soutěže Co na to Harcovníci? proběhl nadmíru dobře a produkce již pracuje na napravení drobných komplikací, které během soutěže nastaly. Mohli jsme zažít neskutečný souboj dvou týmů, o jejichž umístění si až do posledního kola nebyl nikdo jistý. Zdrápanci z vítězného týmu, Valerie Mccollum, David Kappel a Róza Brodáková, si každý odnesou po 200 SZY, zatímco zdrápanci z poraženého týmu, Míša Kappel, Zuzka Jiráková, Míša Mccollum a Anička Hanzalová, si každý za svůj vskutku úctyhodný výkon odnesou po 100 SZY.

Děkuji mnohokráte za účast a uvidíme se u dalšího dílu soutěže Co na to Harcovníci?

arda

Zpět na Plán harců

Foto týdne


Týden 27.6.-3.7.
(otevřít archiv)

Kontakt

JH Staré Hraběcí (my)


JH Valdov

Online kalendář

Nyní už Vám neunikne žádný harc ani jiná naše akce!
Vytvořili jsme pro Vás sdílený kalendář, ve kterém naleznete všechny plánované harcy a který se vždy automaticky aktualizuje, pokud se cokoliv změní nebo objeví nového:
https://www.harcovnik.cz/kalendar Adresu zkopírujte a vložte ve svém kalendáři do políčka pro vložení síťového kalendáře pomocí URL. Je kompatibilní se všemi klienty podporujícími formát iCal (.ics), např. Thunderbird, Outlook nebo Google kalendář. V případě nesnází Vám rádi pošleme konkrétní návod e-mailem.
Harcovnický kalendář