Příští harc

12/2023
Prosincový harc

Novinky

 • [13.9.2023]
  S radostí vám představujeme našeho nového takyrála pro příští rok - Vítka!
 • [10.3.2023]
  Kapacita tábora naplněna, přijímáme už jen jako záložníky. Děkujeme za Vaší přízeň!
 • [15.1.2023]
  Termín letošního tábora 1. - 15.7.2023! Spuštění přihlášek 1.3.2023!
 • [10.1.2023]
  První dva harcy letošního roku rozplánovány, fotogalerie doplněna!
(otevřít archiv)

Naše komunita


Ahoj kamarádi,

bohužel kvůli pracovně-sportovním povinnostem jsem se nemohl zůčastnit harcu. Naštěstí mám plno kamarádů z řad harcovníků, kteří mohli můj připravovaný harc převzít, tímto děkuji takyrálovi Dimimu za suplování a ostatním z řad dospělých, že za mě převzali otěže a dotáhli harc do nekonečné pohody a radosti. A níže se můžete těšit z Dimiho zážitků, které sepsal ve svém přispěvku. Dík Tomík

V sobotu v časných ranních hodinách (6:20) jsme se v davu dalších desítek lidí sešli v počtu 22 účastníků - Harcovníků na Černém Mostě, kde na nás čekal zavřený, speciálně pro nás zarezervovaný autobus. Nasedli jsme a vydali se asi na dvě hodiny trvající cestu směrem k lyžařskému areálu Herlíkovice.

Na místě jsme se v rychlosti přezuli do přeskáčů a snowboardových bot a vydali se směrem ke svahu. Až před turniketem se ukázalo, že jsem si já, Venca a ostatní skutečně nedělali legraci, když jsme mlaďochům říkali, že pro ně permice nemáme a že si je měli koupit u řidiče, který je nějakým záhadným způsobem nechal projít. Tudíž se naše skupina rozdělila a to se naše zadky ještě ani nedotkli první kotvy. Ale to vůbec nevadilo, našli jsme se později!

Sjezdovky byly zahalené do mlhy, což úplně příjemné nebylo, slibované sluníčko nikde, ale za to sněhové podmínky naprosto vynikající! Spousta sněhu, pevný základ, prašánek! Nádhera. Po energii doplňujícím obědě se začala mlha postupně rozptylovat, takže poslední dvě hodiny a těch několik jízd jsme měli možnost se konečně podívat, jak že jezdí ostatní. A že jezdili skvěle a hlavně rychle!

Obnova Harcovnické lyžovačky byla úspěšná, děkujeme Tomíkovi za organizaci a doufám, že příští rok pojedeme znovu!

Dimi

Zpět na Plán harců

Foto týdne


Týden 27.11.-3.12.
(otevřít archiv)

Kontakt

JH Staré Hraběcí (my)


JH Valdov

Online kalendář

Nyní už Vám neunikne žádný harc ani jiná naše akce!
Vytvořili jsme pro Vás sdílený kalendář, ve kterém naleznete všechny plánované harcy a který se vždy automaticky aktualizuje, pokud se cokoliv změní nebo objeví nového:
https://www.harcovnik.cz/kalendar Adresu zkopírujte a vložte ve svém kalendáři do políčka pro vložení síťového kalendáře pomocí URL. Je kompatibilní se všemi klienty podporujícími formát iCal (.ics), např. Thunderbird, Outlook nebo Google kalendář. V případě nesnází Vám rádi pošleme konkrétní návod e-mailem.
Harcovnický kalendář