Příští harc

Novinky

 • [14.2.2022]
  Přihlášky jsou v plném proudu
 • [26.1.2022]
  Potvrzen termín tábora 2. - 16.7.2022 Spuštění přihlášek 14.2.2022!
 • [23.12.2021]
  Harcy jsou rozplánovány - plňme diáře!
 • [1.11.2021]
  Valná hromada promluvila: Takyrála Jendu do jeho druhého funkčního období zvolila
(otevřít archiv)

Naše komunita


Zdrápanci naši nejmilejší!

V sobotu 26. 3. 2022 jsme se sešli na pražském Střížkově v bowling centru v hotelu DUO, kde jsme celkem obsadili 5 drah. V jedné soutěžní hře dostali zdrápanci možnost získat svou šikovností nejen Severozápadní Yeníky, nýbrž i bowlingové trofeje.

Třemi nejlepšími střelci z řad dětí byli sourozenci Němejcovi a Kuba McCollum, kteří vybojovali cenné trofeje a spoustu Yeníků. Bowlingovou sošku si odnesl i Dimi, který zazářil v dospělácké kategorii. Nejmladším účastníkem bowlingového klání byla Zorka Jiráková, která společně s Izou nahrála úctyhodný výsledek!

Všem výhercům gratulujeme a těšíme se na příští harcovnické setkání! Děkujeme za účast!

Na kůň!

Áďa a Sof

Zpět na Plán harců

Foto týdne


Týden 27.6.-3.7.
(otevřít archiv)

Kontakt

JH Staré Hraběcí (my)


JH Valdov

Online kalendář

Nyní už Vám neunikne žádný harc ani jiná naše akce!
Vytvořili jsme pro Vás sdílený kalendář, ve kterém naleznete všechny plánované harcy a který se vždy automaticky aktualizuje, pokud se cokoliv změní nebo objeví nového:
https://www.harcovnik.cz/kalendar Adresu zkopírujte a vložte ve svém kalendáři do políčka pro vložení síťového kalendáře pomocí URL. Je kompatibilní se všemi klienty podporujícími formát iCal (.ics), např. Thunderbird, Outlook nebo Google kalendář. V případě nesnází Vám rádi pošleme konkrétní návod e-mailem.
Harcovnický kalendář