Příští harc

12/2023
Prosincový harc

Novinky

 • [13.9.2023]
  S radostí vám představujeme našeho nového takyrála pro příští rok - Vítka!
 • [10.3.2023]
  Kapacita tábora naplněna, přijímáme už jen jako záložníky. Děkujeme za Vaší přízeň!
 • [15.1.2023]
  Termín letošního tábora 1. - 15.7.2023! Spuštění přihlášek 1.3.2023!
 • [10.1.2023]
  První dva harcy letošního roku rozplánovány, fotogalerie doplněna!
(otevřít archiv)

Naše komunita


Hola Zdrápanci!

Poslušně hlásíme, že únorový harc se vyvedl perfektně, chladné počasí nás nezastavilo a šikovný tým účastníků harcuplný poklad našel!

A jak to celé probíhalo? Inu, dle plánu jsme se sešli u dolní stanice lanovky na Petřín, odkud jsme pokračovali vzhůru vstříc Petřínskému kopci. Cestou na nás čekalo několik zapeklitých úkolů. Víte třeba, kdy přesně byl položen základní kámen při stavbě Karlova mostu? Na odpověď tým po usilovném přemýšlení přišel a je zase o něco chytřejší (koho by to zajímalo, bylo to 1357 9. 7. 5:31). Nezastavily je ani přesmyčky pražských čtvrtí, skládání velkého státního znaku či malování skvostného obrazu na střídačku (každý měl 1 minutu na namalování části obrazu, všichni pracovali na jednom obrazu - poznámka autora).

Část úkolů plnil tým v pohodlí cukrárny u zákusků a horké čokolády. Za každý splněný úkol dostal tým kartičku se slovem, přičemž na konci harcu je bylo potřeba správně doplnit na vynechaná místa v básni o Praze. Tým správně umístil 8 z 10 slov, tudíž mohl pokračovat k zlatému hřebu harcu - hledat harcuplný poklad. I to se zdrápancům v neuvěřitelném čase povedlo, a tak se mohli radovat z nalezených yeníků a sladkostí.

Hledačům pokladu tříkrát jupí: Jupí! Jupí! Jupí!

Všem děkujeme za účast a na dalším harcu se na Vás těší

Áďa a Sof <3

Zpět na Plán harců

Foto týdne


Týden 27.11.-3.12.
(otevřít archiv)

Kontakt

JH Staré Hraběcí (my)


JH Valdov

Online kalendář

Nyní už Vám neunikne žádný harc ani jiná naše akce!
Vytvořili jsme pro Vás sdílený kalendář, ve kterém naleznete všechny plánované harcy a který se vždy automaticky aktualizuje, pokud se cokoliv změní nebo objeví nového:
https://www.harcovnik.cz/kalendar Adresu zkopírujte a vložte ve svém kalendáři do políčka pro vložení síťového kalendáře pomocí URL. Je kompatibilní se všemi klienty podporujícími formát iCal (.ics), např. Thunderbird, Outlook nebo Google kalendář. V případě nesnází Vám rádi pošleme konkrétní návod e-mailem.
Harcovnický kalendář