Příští harc

12/2023
Prosincový harc

Novinky

 • [13.9.2023]
  S radostí vám představujeme našeho nového takyrála pro příští rok - Vítka!
 • [10.3.2023]
  Kapacita tábora naplněna, přijímáme už jen jako záložníky. Děkujeme za Vaší přízeň!
 • [15.1.2023]
  Termín letošního tábora 1. - 15.7.2023! Spuštění přihlášek 1.3.2023!
 • [10.1.2023]
  První dva harcy letošního roku rozplánovány, fotogalerie doplněna!
(otevřít archiv)

Naše komunita


Mise splněna!

V pátek odpoledne, úderem čtvrté hodiny se sešlo 11 nebojácných harcovníků připravených čelit výzvě - třem náročným misím.

Nejprve jsme se rozdělili do dvou týmů, kde bylo zapotřebí velké týmové spolupráce. S přehledem jsme první část úkolu zdolali a vydali jsme se napříč dalším překážkám.

Druhý úsek byl o dost obtížnější, kvůli krvežíznivým zombíkům, kteří se nás snažili zneškodnit, nicméně neuspěli, a tak jsme i další zádrhel překonali.

Zavěrečná mise byla určená k dobývání nepřátelských základen, kde hlavní roli hrála rychlost a kapka bojové strategie, všechny tři elitní skupiny (modří, růžoví i zlatí) to zvládli na výbornou.

Poklad byl objeven a spravedlivě rozdělen mezi odvážné harcovníky, kteří ho jisto jistě již brzy využijí na letošním táboře.

Všem ještě jednou díky za účast a budem se těšit příště!

Sofča & JáraT

Zpět na Plán harců

Foto týdne


Týden 27.11.-3.12.
(otevřít archiv)

Kontakt

JH Staré Hraběcí (my)


JH Valdov

Online kalendář

Nyní už Vám neunikne žádný harc ani jiná naše akce!
Vytvořili jsme pro Vás sdílený kalendář, ve kterém naleznete všechny plánované harcy a který se vždy automaticky aktualizuje, pokud se cokoliv změní nebo objeví nového:
https://www.harcovnik.cz/kalendar Adresu zkopírujte a vložte ve svém kalendáři do políčka pro vložení síťového kalendáře pomocí URL. Je kompatibilní se všemi klienty podporujícími formát iCal (.ics), např. Thunderbird, Outlook nebo Google kalendář. V případě nesnází Vám rádi pošleme konkrétní návod e-mailem.
Harcovnický kalendář