Příští harc

12/2023
Prosincový harc

Novinky

 • [13.9.2023]
  S radostí vám představujeme našeho nového takyrála pro příští rok - Vítka!
 • [10.3.2023]
  Kapacita tábora naplněna, přijímáme už jen jako záložníky. Děkujeme za Vaší přízeň!
 • [15.1.2023]
  Termín letošního tábora 1. - 15.7.2023! Spuštění přihlášek 1.3.2023!
 • [10.1.2023]
  První dva harcy letošního roku rozplánovány, fotogalerie doplněna!
(otevřít archiv)

Naše komunita


Tak to bylo něco!

Po úspěšné běžbě jsme se nyní vydali opět do vysokých hor Krkonoš s lyžemi, ovšem tentokrát nikoli s běžeckými, ale se sjezdovými.

Ráno jsme se všichni překonali a stihli velmi brzký odjezd autobusu z Černého Mostu. Cestou jsme sledovali na mobilech olympijské finále v paralelním obřím slalomu na snowboardu, kde nás reprezentovala Ester Ledecká a následně jsme slavili její úspěch a druhou zlatou medaili společně s celým autobusem. Její výkony pro nás byly inspirací a o to více jsme se těšili na svah až sami na sněhu zahraníme.

Cesta proběhla bez komplikací. Po vystoupení jsme se nastrojili a drápali jsme se na kotvu. Nahoře jsme se rozcvičili a pustili jsme se dolů z kopce. Po prvním oblouku bylo všem jasné, že podmínky jsou věru ideální! Mírný mráz, který některé odradil, zpevnil povrch a čerstvě napadlý sníh zajistil skvělý lyžarský zážitek. Sluníčko nás nespalovalo, ale viditelnost byla dostačující a fronty byly snesitelné.

Okolo jedné hodiny jsme se vydali do horské hospůdky, abychom se jednak nasytili, ale také abychom mohli sledovat hokejové utkání našich reprezentantů s Kanadou o bronz. Bohužel vítězství jsme slavit nemohli, ale zato jsme mohli oslavovat kuchaře za výtečné pokrmy, které nám připravil.

Zbytek dne proběhl bez problému a všichni jsme se zdraví setkali u autobusu, který nás bezpečně dopravil zpět do Prahy, kde jsme se rozloučili a vydali s dobrým pocitem ke svým domovům.

Těšíme se na další harcy s Vámi, Váš "Lyžba" tým:

Jenda, Kubíno a Václav

Zpět na Plán harců

Foto týdne


Týden 27.11.-3.12.
(otevřít archiv)

Kontakt

JH Staré Hraběcí (my)


JH Valdov

Online kalendář

Nyní už Vám neunikne žádný harc ani jiná naše akce!
Vytvořili jsme pro Vás sdílený kalendář, ve kterém naleznete všechny plánované harcy a který se vždy automaticky aktualizuje, pokud se cokoliv změní nebo objeví nového:
https://www.harcovnik.cz/kalendar Adresu zkopírujte a vložte ve svém kalendáři do políčka pro vložení síťového kalendáře pomocí URL. Je kompatibilní se všemi klienty podporujícími formát iCal (.ics), např. Thunderbird, Outlook nebo Google kalendář. V případě nesnází Vám rádi pošleme konkrétní návod e-mailem.
Harcovnický kalendář