Příští harc

12/2023
Prosincový harc

Novinky

 • [13.9.2023]
  S radostí vám představujeme našeho nového takyrála pro příští rok - Vítka!
 • [10.3.2023]
  Kapacita tábora naplněna, přijímáme už jen jako záložníky. Děkujeme za Vaší přízeň!
 • [15.1.2023]
  Termín letošního tábora 1. - 15.7.2023! Spuštění přihlášek 1.3.2023!
 • [10.1.2023]
  První dva harcy letošního roku rozplánovány, fotogalerie doplněna!
(otevřít archiv)

Naše komunita


Laser game

Na našem prvním, a určitě ne posledním, turnaji v LASER GAME na pražské Harfě jsme se nakonec sešli ve výborném počtu 35 hráčů v kompletním demografickém zastoupení od dětí až po dospělé, od děvčat až po chlapce, včetně vedoucích z tábora a několika statečných rodičů! Rozdělili jsme se do 3 skupin, ve kterých se hráči mezi sebou přetahovali o získání co nejvyššího score v potemnělém labyrintu za pomoci svých laserových zbraní. Každý účastník hrál celkem dvě hry, první z nich byla hra na týmy, jejímž cílem bylo zasáhnout co nejvíce soupeřů. Druhá hra byla o něco náročnější – opět týmová, tentokrát bylo ale cílem obsazovat a bránit základny. Všechny výsledky byly průběžně sčítány a nejlepších 10 hráčů vidíte pod článkem fotce z obrazovky při vyhlášení vítězů.

Všem účastníkům děkuji za to, že v sobotu ráno dorazili, doufám, že si to užili a snad se sejdeme na jaře při druhém kole a možná zase v jiné herně – a tam vám ukážu už i já, jak se to hraje! :)

NĚKOLIK FOTEK: Na Harcovnickém Rajčeti

TABULKY S VÝSLEDKY: Ke stažení ve formátu XLS

DIMI

Zpět na Plán harců

Foto týdne


Týden 27.11.-3.12.
(otevřít archiv)

Kontakt

JH Staré Hraběcí (my)


JH Valdov

Online kalendář

Nyní už Vám neunikne žádný harc ani jiná naše akce!
Vytvořili jsme pro Vás sdílený kalendář, ve kterém naleznete všechny plánované harcy a který se vždy automaticky aktualizuje, pokud se cokoliv změní nebo objeví nového:
https://www.harcovnik.cz/kalendar Adresu zkopírujte a vložte ve svém kalendáři do políčka pro vložení síťového kalendáře pomocí URL. Je kompatibilní se všemi klienty podporujícími formát iCal (.ics), např. Thunderbird, Outlook nebo Google kalendář. V případě nesnází Vám rádi pošleme konkrétní návod e-mailem.
Harcovnický kalendář