Příští harc

Novinky

 • [14.2.2022]
  Přihlášky jsou v plném proudu
 • [26.1.2022]
  Potvrzen termín tábora 2. - 16.7.2022 Spuštění přihlášek 14.2.2022!
 • [23.12.2021]
  Harcy jsou rozplánovány - plňme diáře!
 • [1.11.2021]
  Valná hromada promluvila: Takyrála Jendu do jeho druhého funkčního období zvolila
(otevřít archiv)

Naše komunita


Bruslení proběhlo v neděli 23. ledna, se skupinkou harcovníků jsme se sešli na andělu a další se k nám připojili přímo na stadionu Nikolajka. Bruslení bylo intenzivní, mladší účastníci se předvedli a rychlostí i stylem zastínili nejednoho vedoucího. Proběhla také soutěž a přehlídka triků. K naší radosti se k nám připojili i harcovníci z nejmladších řad a tak bylo na ledě více veselo:) Bruslili jsme až do zavíračky, což považuji za úspěch! Nakonec se nás sešlo i s těmi nejmenšími přes 20 a doufám, že si to všichni užili stejně, jako já.

Děkuji všem, kteří na harc přišli, Emma.

Zpět na Plán harců

Foto týdne


Týden 20.6.-26.6.
(otevřít archiv)

Kontakt

JH Staré Hraběcí (my)


JH Valdov

Online kalendář

Nyní už Vám neunikne žádný harc ani jiná naše akce!
Vytvořili jsme pro Vás sdílený kalendář, ve kterém naleznete všechny plánované harcy a který se vždy automaticky aktualizuje, pokud se cokoliv změní nebo objeví nového:
https://www.harcovnik.cz/kalendar Adresu zkopírujte a vložte ve svém kalendáři do políčka pro vložení síťového kalendáře pomocí URL. Je kompatibilní se všemi klienty podporujícími formát iCal (.ics), např. Thunderbird, Outlook nebo Google kalendář. V případě nesnází Vám rádi pošleme konkrétní návod e-mailem.
Harcovnický kalendář