Příští harc

12/2023
Prosincový harc

Novinky

 • [13.9.2023]
  S radostí vám představujeme našeho nového takyrála pro příští rok - Vítka!
 • [10.3.2023]
  Kapacita tábora naplněna, přijímáme už jen jako záložníky. Děkujeme za Vaší přízeň!
 • [15.1.2023]
  Termín letošního tábora 1. - 15.7.2023! Spuštění přihlášek 1.3.2023!
 • [10.1.2023]
  První dva harcy letošního roku rozplánovány, fotogalerie doplněna!
(otevřít archiv)

Naše komunita


22.11.2008 Vinařická hora

Hello Rangers.

Nyní Vás seznámím s průběhem listopadového harcu. V sobotu ráno z Masarykova nádraží nás vyrazilo devět harcovníků vstříc neznámému dobrodružství směrem severozápadním. Vlakem jsme dojeli až na odvrácenou stranu Kladna, odkud nás čekala cesta zase na severozápad, směrem na Vinařice. Šli jsme cestou necestou, po starých nepoužívaných kolejích, kolem věznice a dolu Mayrau až k samému úpatí hory. Cestu nám zpříjemňovalo Sluníčko, které občas vykouklo skrze mraky, a hlavně první letošní sníh. Byla to krásná procházka zasněženou krajinou. K hoře jsme došli ještě plní sil, a tak jsme ji prozkoumali opravdu důkladně. Šli jsme okolo, na nejvyšší vrchol i do bývalého lomu, podobnému tomu Jahodovému, akorát ne tak zalesněnému a bez srubu uprostřed. Cestou zpět začaly síly ubývat, a tak jsme je znovu nabraly v místní hospůdce u čaje a utopenců. Poté jsme vyrazili zpět do Kladna, ale jinou cestou, takže jsme celkem ušli takové 10km kolečko. Zpáteční cesta vlakem byla příjemná a večer na nádraží jsme se rozešli s velice hřejivým pocitem u srdce, kolik jsme toho za ten den dokázali ujít, vidět a udělat.

Henri

Zpět na Plán harců

Foto týdne


Týden 27.11.-3.12.
(otevřít archiv)

Kontakt

JH Staré Hraběcí (my)


JH Valdov

Online kalendář

Nyní už Vám neunikne žádný harc ani jiná naše akce!
Vytvořili jsme pro Vás sdílený kalendář, ve kterém naleznete všechny plánované harcy a který se vždy automaticky aktualizuje, pokud se cokoliv změní nebo objeví nového:
https://www.harcovnik.cz/kalendar Adresu zkopírujte a vložte ve svém kalendáři do políčka pro vložení síťového kalendáře pomocí URL. Je kompatibilní se všemi klienty podporujícími formát iCal (.ics), např. Thunderbird, Outlook nebo Google kalendář. V případě nesnází Vám rádi pošleme konkrétní návod e-mailem.
Harcovnický kalendář