Příští harc

15.6.2024
Praha křížem krážem
(pozvánka)

Novinky

 • [27.5.2024]
  Téma tábora je tady! Harcovníci na Kavčích horách.
 • [1.2.2024]
  Přihlášky spuštěny! Není na co čekat.
 • [21.1.2024]
  Přihlášky na tábor se spouští již 1.2.2024. Nenechte si to ujít!
 • [13.9.2023]
  S radostí vám představujeme našeho nového takyrála pro příští rok - Vítka!
(otevřít archiv)

Naše komunita


Vinařická hora

Ahoj harcovníci.

Vzal jsem si na starost listopadový harc a tady je výsledek. Zvu Vás všechny, a když říkám všechny, chci tím říci opravdu všechny (jedničky, dvojky, trojky, MSS, SSS, SPG, atd.), na jedinečný výlet do okolí vesničky Vinařic, která se nachází necelou hodinu cesty vlakem od Prahy. Naším cílem se stane sama Vinařická hora (413 m.n.m.), opravdový unikátní přírodní úkaz, ať už se jedná o její geologické složení, žijící faunu, rostoucí flóru, vulkanickou činnost (né nadarmo se jí říká stratovulkán středních Čech ), malý a velký lom a mnoho dalšího. Vše se dozvíme na místě, vede tam totiž také naučná stezka. Doufám, že horu spolu prozkoumáme opravdu důkladně.

Důležité informace:

 • SRAZ: V sobotu 22.11.08 v 9:00 na Masarykově nádraží pod informační tabulí
 • PŘÍJEZD ZPĚT: kolem 18:10 tamtéž

Harc bude pouze jednodenní, tudíž se podle toho vybavte! Povinná je harcovnická čepice, pevná obuv, teplé oblečení (už bude přeci listopad), jídlo a pití na celý den a 50 kč na vlak, případně nějaké další drobné na čaj či polévku.

Přihlašujte se prosím na e-mailu: takyral.henri@atlas.cz nebo na telefonním čísle: 7230 590 11 do neděle 16.11.08 do 20:00 hodin. Děkuji.

Těším se na Tvoji účast.

Henri

Zpět na Plán harců

Foto týdne


Týden 10.6.-16.6.
(otevřít archiv)

Kontakt

JH Staré Hraběcí (my)


JH Valdov

Online kalendář

Nyní už Vám neunikne žádný harc ani jiná naše akce!
Vytvořili jsme pro Vás sdílený kalendář, ve kterém naleznete všechny plánované harcy a který se vždy automaticky aktualizuje, pokud se cokoliv změní nebo objeví nového:
https://www.harcovnik.cz/kalendar Adresu zkopírujte a vložte ve svém kalendáři do políčka pro vložení síťového kalendáře pomocí URL. Je kompatibilní se všemi klienty podporujícími formát iCal (.ics), např. Thunderbird, Outlook nebo Google kalendář. V případě nesnází Vám rádi pošleme konkrétní návod e-mailem.
Harcovnický kalendář