Příští harc

12/2023
Prosincový harc

Novinky

 • [13.9.2023]
  S radostí vám představujeme našeho nového takyrála pro příští rok - Vítka!
 • [10.3.2023]
  Kapacita tábora naplněna, přijímáme už jen jako záložníky. Děkujeme za Vaší přízeň!
 • [15.1.2023]
  Termín letošního tábora 1. - 15.7.2023! Spuštění přihlášek 1.3.2023!
 • [10.1.2023]
  První dva harcy letošního roku rozplánovány, fotogalerie doplněna!
(otevřít archiv)

Naše komunita


Na velkolepém kluzišti Gutovka jsme se sešli v příjemném počtu 16 harcovníků. Osazenstvo z řad zdrápanců, mladšího setnického i bývalých takyrálů se nejprve pevně utáhlo brusle a po-té vyrazilo se vší vervou na led. Ladili jsme své styly bruslení, piruety a proběhla i lekce jízdy pozadu pod vedením zaškolených profíků. Po 90 minutách se naše nožky rády vyzuly ze šněrovaček a vklouzly do tenisek, kterými nás přepravily do blízké restaurace. Obsluha nás oslovovala "madam" a "pane", takže jsme si kromě bruslení užili i pocit důležitosti.

Vyddařenému harcu třikrát jupí! JUPÍ! JUPÍ! JUPÍ!

Kdo nebyl, ať lituje, ale nezoufá, jelikož na přístí rok rozhodně plánuji tuto aktivitu zopakovat a to na místě předem rezervovaném, což by mohlo zajistit naší volnost na ledové ploše.

Zdraví,

Tereza

Zpět na Plán harců

Foto týdne


Týden 27.11.-3.12.
(otevřít archiv)

Kontakt

JH Staré Hraběcí (my)


JH Valdov

Online kalendář

Nyní už Vám neunikne žádný harc ani jiná naše akce!
Vytvořili jsme pro Vás sdílený kalendář, ve kterém naleznete všechny plánované harcy a který se vždy automaticky aktualizuje, pokud se cokoliv změní nebo objeví nového:
https://www.harcovnik.cz/kalendar Adresu zkopírujte a vložte ve svém kalendáři do políčka pro vložení síťového kalendáře pomocí URL. Je kompatibilní se všemi klienty podporujícími formát iCal (.ics), např. Thunderbird, Outlook nebo Google kalendář. V případě nesnází Vám rádi pošleme konkrétní návod e-mailem.
Harcovnický kalendář