Příští harc

12/2023
Prosincový harc

Novinky

 • [13.9.2023]
  S radostí vám představujeme našeho nového takyrála pro příští rok - Vítka!
 • [10.3.2023]
  Kapacita tábora naplněna, přijímáme už jen jako záložníky. Děkujeme za Vaší přízeň!
 • [15.1.2023]
  Termín letošního tábora 1. - 15.7.2023! Spuštění přihlášek 1.3.2023!
 • [10.1.2023]
  První dva harcy letošního roku rozplánovány, fotogalerie doplněna!
(otevřít archiv)

Naše komunita


Ahoj Harcovníci, tady je krátký report z prosincového harcu.

Ve středu 21.12. se nás nakonec sešlo šest a vyrazili jsme společně z metra na vánoční trhy na Staroměstském náměstí. Bylo tam hoodně lidí tak jsme se jenom pokoukali a podívali jsme se na stromeček a krátké taneční vystoupení. Pak jsme se šli projít Pařížskou ulicí kolem Vltavy přes Karlův most až na Kampu. Tam jsme se občerstvili cukrovím a protože bylo ve všech podnicích plno, sedli jsme si v malé kavárně Kafíčko. Občerstvili jsme se horkým moštem, někteří i svařákem s "tajemným" speciálním kořením :) povídali jsme si, navlékali jsme náramky pro svoje kamarády a taky jsme si zahráli o malé dárky, které jsme přinesli. Harc byl komorní, ale hezky jsme se prošli, popovídali si a nasáli trochu vánoční atmosféry. Hodnotím ho tedy kladně a děkuju všem zúčastněným! Emma

Zpět na Plán harců

Foto týdne


Týden 27.11.-3.12.
(otevřít archiv)

Kontakt

JH Staré Hraběcí (my)


JH Valdov

Online kalendář

Nyní už Vám neunikne žádný harc ani jiná naše akce!
Vytvořili jsme pro Vás sdílený kalendář, ve kterém naleznete všechny plánované harcy a který se vždy automaticky aktualizuje, pokud se cokoliv změní nebo objeví nového:
https://www.harcovnik.cz/kalendar Adresu zkopírujte a vložte ve svém kalendáři do políčka pro vložení síťového kalendáře pomocí URL. Je kompatibilní se všemi klienty podporujícími formát iCal (.ics), např. Thunderbird, Outlook nebo Google kalendář. V případě nesnází Vám rádi pošleme konkrétní návod e-mailem.
Harcovnický kalendář