Příští harc

Novinky

 • [14.2.2022]
  Přihlášky jsou v plném proudu
 • [26.1.2022]
  Potvrzen termín tábora 2. - 16.7.2022 Spuštění přihlášek 14.2.2022!
 • [23.12.2021]
  Harcy jsou rozplánovány - plňme diáře!
 • [1.11.2021]
  Valná hromada promluvila: Takyrála Jendu do jeho druhého funkčního období zvolila
(otevřít archiv)

Naše komunita


20.-21.9.2008 1. Harc po táboře

Ahoj všichni zdrápanci.

Jak dopadl můj poslední harc ve funkci takyrála?? Takovou účast jsem tedy vůbec nečekal. Ze 40ti pozvánek se na harc včas přihlásil opět jen Kubíno a Bára H. Škoda, musel jsem to zrušit a jet tedy jen s těmi nejvěrnějšími - Katkou, Ančou B, Medvědem, Jindrou ml. a s Kubínem. Neúnavný horal Kačábek s dcerkou nás protáhli po mnoha trampských osadách v okolí. Docela mě to překvapilo, že jich je tolik na tak malém prostoru. Podívali jsme se do Dánka, objevili několik jezírek apod. V sobotu večer jsme si zazpívali při krásném zvuku housliček a kytary. Opekli klobásky, naložené masíčko a buřtíčky. Ráno, tedy skoro už k poledni, jsme vyrazili do Haloun a pak do Řevnice. Pak hurá k domovu. Ještě jednou děkuji všem účastníkům mého posledního harcu a doufám, že nový takyrál si Vás všech užije mnohem a mnohem více.

S pozdravem "Na kůň" Vás všechny zdraví Pajda

Zpět na Plán harců

Foto týdne


Týden 27.6.-3.7.
(otevřít archiv)

Kontakt

JH Staré Hraběcí (my)


JH Valdov

Online kalendář

Nyní už Vám neunikne žádný harc ani jiná naše akce!
Vytvořili jsme pro Vás sdílený kalendář, ve kterém naleznete všechny plánované harcy a který se vždy automaticky aktualizuje, pokud se cokoliv změní nebo objeví nového:
https://www.harcovnik.cz/kalendar Adresu zkopírujte a vložte ve svém kalendáři do políčka pro vložení síťového kalendáře pomocí URL. Je kompatibilní se všemi klienty podporujícími formát iCal (.ics), např. Thunderbird, Outlook nebo Google kalendář. V případě nesnází Vám rádi pošleme konkrétní návod e-mailem.
Harcovnický kalendář