Příští harc

Novinky

 • [14.2.2022]
  Přihlášky jsou v plném proudu
 • [26.1.2022]
  Potvrzen termín tábora 2. - 16.7.2022 Spuštění přihlášek 14.2.2022!
 • [23.12.2021]
  Harcy jsou rozplánovány - plňme diáře!
 • [1.11.2021]
  Valná hromada promluvila: Takyrála Jendu do jeho druhého funkčního období zvolila
(otevřít archiv)

Naše komunita


Na sobotním hraní v Továrně se sešlo 23 harcovníků hráčů + 5 diváků k tomu, což je parádní účast. Po rozdělení do 3 drah začal dvouhodinový souboj. Všichni se snažili dosáhnout těch nejlepších výsledků a bojovali o dvěstěšest. Obzvlášť nejmenší harcovníci překvapili svou houževnatostí a nenechali se zahanbit staršími soupeři! Bohužel u dospěláků se vloudila chybička, a tak už se nikdy nedovíme, kdo nakoulel nejvíc. Děti se ale zasloužené odměny dočkaly a doufáme, že vyhrané Yeníky podle své libosti uplatní na táboře. Po vyhlášení výsledků a rozdání cen následovala ještě chvilka blbnutí na místních ,,formule1trenažérech" a dalších zajímavých strojích, pak už jsme se pomalu vytráceli a prchali k domovům...

Děkujem za hojnou účast a zápal do hry!

Těšíme se na další ročník harcovnického bowlingu

Anča a Romča

Zpět na Plán harců

Foto týdne


Týden 20.6.-26.6.
(otevřít archiv)

Kontakt

JH Staré Hraběcí (my)


JH Valdov

Online kalendář

Nyní už Vám neunikne žádný harc ani jiná naše akce!
Vytvořili jsme pro Vás sdílený kalendář, ve kterém naleznete všechny plánované harcy a který se vždy automaticky aktualizuje, pokud se cokoliv změní nebo objeví nového:
https://www.harcovnik.cz/kalendar Adresu zkopírujte a vložte ve svém kalendáři do políčka pro vložení síťového kalendáře pomocí URL. Je kompatibilní se všemi klienty podporujícími formát iCal (.ics), např. Thunderbird, Outlook nebo Google kalendář. V případě nesnází Vám rádi pošleme konkrétní návod e-mailem.
Harcovnický kalendář