Příští harc

Novinky

 • [14.2.2022]
  Přihlášky jsou v plném proudu
 • [26.1.2022]
  Potvrzen termín tábora 2. - 16.7.2022 Spuštění přihlášek 14.2.2022!
 • [23.12.2021]
  Harcy jsou rozplánovány - plňme diáře!
 • [1.11.2021]
  Valná hromada promluvila: Takyrála Jendu do jeho druhého funkčního období zvolila
(otevřít archiv)

Naše komunita


Letošního Harcovnického opičáka jsme si všichni užili, zalezli a zablbli jsme si dosyta. Účast byla hojná, což nám umožnilo kromě individuální soutěže uspořádat také týmový souboj v lezení na rychlost.

Soutěž 1) Lezení na rychlost

Velice napínavý souboj mezi týmem A a týmem B vyhrál nevýrazným rozdílem tým A! Gratulujeme!

Soutěž 2) Lezení na krásu

Odborná porota potají odhlasovala následující pořadí harcovníků: 1.-19. místo: Záhy, Dix, Jenda, Bára, Vilík, Anča, Fanda, Vítek, Jasmínka, Honza, Martin, Honza, Lucka, Hanča, Dimi, Kuba, Sofča, Matěj! Gratulujeme!

Soutěž 3) Lezení na obtížnost

Značné úsilí všech zúčastněných při lezení z-bodu-A-do-bodu-B-s-použitím-co-nejmenšího-počtu-chytů vyústilo v odměnění třech nejlepších harcovníků! Gratulujeme!

Soutěž 4) Lezení pro radost

Vzhledem k počtu námitek a počtu úsměvů vychází následující pořadí harcovníků: 1.-19. místo: Záhy, Dix, Jenda, Bára, Vilík, Anča, Fanda, Vítek, Jasmínka, Honza, Martin, Honza, Lucka, Hanča, Dimi, Kuba, Sofča, Matěj! Gratulujeme!

Díky za skvělou účast bez zranění!

Na Kůň!

Matěj

Zpět na Plán harců

Foto týdne


Týden 27.6.-3.7.
(otevřít archiv)

Kontakt

JH Staré Hraběcí (my)


JH Valdov

Online kalendář

Nyní už Vám neunikne žádný harc ani jiná naše akce!
Vytvořili jsme pro Vás sdílený kalendář, ve kterém naleznete všechny plánované harcy a který se vždy automaticky aktualizuje, pokud se cokoliv změní nebo objeví nového:
https://www.harcovnik.cz/kalendar Adresu zkopírujte a vložte ve svém kalendáři do políčka pro vložení síťového kalendáře pomocí URL. Je kompatibilní se všemi klienty podporujícími formát iCal (.ics), např. Thunderbird, Outlook nebo Google kalendář. V případě nesnází Vám rádi pošleme konkrétní návod e-mailem.
Harcovnický kalendář