Příští harc

12/2023
Prosincový harc

Novinky

 • [13.9.2023]
  S radostí vám představujeme našeho nového takyrála pro příští rok - Vítka!
 • [10.3.2023]
  Kapacita tábora naplněna, přijímáme už jen jako záložníky. Děkujeme za Vaší přízeň!
 • [15.1.2023]
  Termín letošního tábora 1. - 15.7.2023! Spuštění přihlášek 1.3.2023!
 • [10.1.2023]
  První dva harcy letošního roku rozplánovány, fotogalerie doplněna!
(otevřít archiv)

Naše komunita


20.2.2011 Harcovnický opičák II.

V neděli 20.února jsme se sešli na tramvajové zastávce a poté spěchali do strmého kopce, abychom se pak, díky malé organizační chybě, ještě 20 minut mohli procházet po Žižkově a čekat, až nám v boulderu V Síti otevřou. Po výběru lezeček jsme se odebrali do šaten, připravit se na soupeření opičáků, kterých bylo nakonec asi dvacet. Nejprve jsme se všichni roztrénovali a zkusili naše síly a později někteří odvážlivci trhali rekordy v soutěži. Vítěze jsme měli v kategorii mladších jednoho - Járu Marhoula a v kategorii starších dva - Straku a Mrvátora. Vítězným opičákům 3x JUPÍ! Avšak ani ostatním opičákům se nedařilo vůbec špatně. Každý se dokázal poprat i s těmi nejmenšími chyty a nikdo se nevzdal, dokud do slova "neodpad". Myslíme, že bychom po harcu jen těžko srovnávali, kdo má více "ulezené" ruce. Všem zúčastněným harcovníkům děkujeme za fajnové odpoledne a těšíme se na ně na dalších harcech.

Anča a Romča

Zpět na Plán harců

Foto týdne


Týden 27.11.-3.12.
(otevřít archiv)

Kontakt

JH Staré Hraběcí (my)


JH Valdov

Online kalendář

Nyní už Vám neunikne žádný harc ani jiná naše akce!
Vytvořili jsme pro Vás sdílený kalendář, ve kterém naleznete všechny plánované harcy a který se vždy automaticky aktualizuje, pokud se cokoliv změní nebo objeví nového:
https://www.harcovnik.cz/kalendar Adresu zkopírujte a vložte ve svém kalendáři do políčka pro vložení síťového kalendáře pomocí URL. Je kompatibilní se všemi klienty podporujícími formát iCal (.ics), např. Thunderbird, Outlook nebo Google kalendář. V případě nesnází Vám rádi pošleme konkrétní návod e-mailem.
Harcovnický kalendář