Příští harc

12/2023
Prosincový harc

Novinky

 • [13.9.2023]
  S radostí vám představujeme našeho nového takyrála pro příští rok - Vítka!
 • [10.3.2023]
  Kapacita tábora naplněna, přijímáme už jen jako záložníky. Děkujeme za Vaší přízeň!
 • [15.1.2023]
  Termín letošního tábora 1. - 15.7.2023! Spuštění přihlášek 1.3.2023!
 • [10.1.2023]
  První dva harcy letošního roku rozplánovány, fotogalerie doplněna!
(otevřít archiv)

Naše komunita


17.-19.10.2008 Jahodovej lom

Ahoj Harcovníci,

je tady konečně recenze na říjnový harc. Vyrazili jsme v pátek večer z Hlavního nádraží směr České Budějovice a dále pak do vesničky Holubov, odkud jsme došli na zříceninu hradu Dívčí kámen, kde jsme složili svá unavená těla po dlouhé, ale zajímavé cestě (kdo se zúčastnil, ví své :-). Noc byla krásná, obloha plná hvězd, ale jak už to tak bývá v půli října, začínají být noci chladné, takže jsme se ráno pěknou chvíli slunili, než přišel čas odchodu. K obědu jsme si udělali (mám za to, že Báry O.) výbornou gulášovou polévku, která nám dodala dostatek energie na další cestu za dobrodružstvím. Po baště jsme nabrali směr Kleť, poblíž které se Jahoďák nachází. Bylo krásné podzimní počasí, což dodávalo úsměvu všem členům této výpravy. Těsně před naším cílem jsme se tradičně zastavili v penzionu Hubert, kde je jeden z nejkrásnějších západů slunce v Blanském lese. Do Lomu jsme dorazili opět po setmění, jak je naším dobrým zvykem. Hrálo se, zpívalo a povídaly příběhy dlouho do noci. Ráno byla tradiční soutěž "Prachy v prdeli", kterou jsme zase nevyhráli (ale jen kvůli tomu, že se zrušily padesátníky a koruny jsou moc tlusté... :-). Po snídani, soutěži a rozloučení jsme vyrazili pomalou chůzí krásnými bukojedlovými lesy do Českého Krumlova, odkud nás vezl vláček zase domů. Každého za svými povinnostmi a všedními starostmi. Byl to krásný harc a myslím si, že se všem z nás líbil, byla jen škoda, že od předešlých ročníků byla znatelně nižší účast, což bylo způsobené také tím, že měla jedna nejmenovaná alter-folk-punková legenda koncert, ale to ani tak nemění nic na počtu trojek, pro které harc byl. Tak bych rád poděkoval těm, kteří jeli, a to: Záhymu a Bárám O.+ B.

Zdraví a příště se na Vás opět těší Medvěd !!!

Zpět na Plán harců

Foto týdne


Týden 27.11.-3.12.
(otevřít archiv)

Kontakt

JH Staré Hraběcí (my)


JH Valdov

Online kalendář

Nyní už Vám neunikne žádný harc ani jiná naše akce!
Vytvořili jsme pro Vás sdílený kalendář, ve kterém naleznete všechny plánované harcy a který se vždy automaticky aktualizuje, pokud se cokoliv změní nebo objeví nového:
https://www.harcovnik.cz/kalendar Adresu zkopírujte a vložte ve svém kalendáři do políčka pro vložení síťového kalendáře pomocí URL. Je kompatibilní se všemi klienty podporujícími formát iCal (.ics), např. Thunderbird, Outlook nebo Google kalendář. V případě nesnází Vám rádi pošleme konkrétní návod e-mailem.
Harcovnický kalendář