Příští harc

12/2023
Prosincový harc

Novinky

 • [13.9.2023]
  S radostí vám představujeme našeho nového takyrála pro příští rok - Vítka!
 • [10.3.2023]
  Kapacita tábora naplněna, přijímáme už jen jako záložníky. Děkujeme za Vaší přízeň!
 • [15.1.2023]
  Termín letošního tábora 1. - 15.7.2023! Spuštění přihlášek 1.3.2023!
 • [10.1.2023]
  První dva harcy letošního roku rozplánovány, fotogalerie doplněna!
(otevřít archiv)

Naše komunita


Dobrodrůžo v ZOO

Květnový harc proběhl i přes původní nepřízeň počasí na jedničku. V neděli, úderem dvanácté hodiny, jsme se sešli na Rašínově nábřeží a to v hojném počtu 16 harcovníků. Vyrazili jsme tedy společně na vyhlídkovou plavbu parníkem a podjeli jsme neuvěřitelných 12 mostů, než jsme konečně dorazili na Císařský ostrov, kde jsme přestoupili na místní trojský přívoz, který nás převezl až k ZOO.

V zologické zahradě jsme se rozdělili na malé skupinky a vydali jsme se vstříc hledání odpovědí ke zvířecímu kvízu. Po dvou hodinovém prozkoumávání tamních pavilónů, stánku s občerstvením, houpaček a hledání správných odpovědí jsme se všichni přesunuli k vyhlašování výsledků soutěže. Kromě vyhraných severozápadních yeníků získali účastníci i zajímavá fakta o některých zvířatech... Věděli jste například, že se v pražské ZOO narodilo v roce 2018 neuvěřitelných 1340 mláďat?

Nejúspěšnějšími řešiteli kvízu byli: Jasmínka, Ronja, Johy a Anička Šestáková.

Na závěr bych ještě chtěla vyzdvihnout účast nejmenšího harcovníka Jáchyma, který se nezalekl žádné šelmy a vyrazil s námi.

Děkujeme všem za účast a na červnovém harcu naviděnou!

Sofča, Emma a Terka

Zpět na Plán harců

Foto týdne


Týden 27.11.-3.12.
(otevřít archiv)

Kontakt

JH Staré Hraběcí (my)


JH Valdov

Online kalendář

Nyní už Vám neunikne žádný harc ani jiná naše akce!
Vytvořili jsme pro Vás sdílený kalendář, ve kterém naleznete všechny plánované harcy a který se vždy automaticky aktualizuje, pokud se cokoliv změní nebo objeví nového:
https://www.harcovnik.cz/kalendar Adresu zkopírujte a vložte ve svém kalendáři do políčka pro vložení síťového kalendáře pomocí URL. Je kompatibilní se všemi klienty podporujícími formát iCal (.ics), např. Thunderbird, Outlook nebo Google kalendář. V případě nesnází Vám rádi pošleme konkrétní návod e-mailem.
Harcovnický kalendář