Příští harc

12/2023
Prosincový harc

Novinky

 • [13.9.2023]
  S radostí vám představujeme našeho nového takyrála pro příští rok - Vítka!
 • [10.3.2023]
  Kapacita tábora naplněna, přijímáme už jen jako záložníky. Děkujeme za Vaší přízeň!
 • [15.1.2023]
  Termín letošního tábora 1. - 15.7.2023! Spuštění přihlášek 1.3.2023!
 • [10.1.2023]
  První dva harcy letošního roku rozplánovány, fotogalerie doplněna!
(otevřít archiv)

Naše komunita


Paintball harc

Zdravím všechny akční akční kamarády,

vyslyšel jsem vaše četná přání a ve spolupráci s bratry Mrvátory, kteří v ten den slaví své narozeniny, jsme se rozhodli pro vás uspořádat utkání v super akční hře, při které se každý vyblbne jak za mlada - PAINTBALL!

Paintball je hra, ve které proti sobě stojí buď každý sám za sebe nebo se hraje, častěji, v týmech. Základním úkolem je pomocí svého značkovače, který střílí lehké kuličky naplněné bravou, zasáhnout soupeře - tím ho vyřadit ze hry a současně nebýt sám zasažen. Hra se odvíjí vždy podle různého scénáře. Příkladem může být týmová hra (zasáhnout všechny členy soupeřova týmu), hra na vlajky (z nepřátelské základny ukrást vlajku a donést ji na svou), VIP (převést osobu z nepřátelského týmu na svoji základnu), klasické dobývání základny, atd. atd. Her je nespočet a stereotyp se díky velkému a mnohými překážkami členitému hřišti, měnícím se taktikám a stále přítomnému adrenalinu nedostavuje.

Adrenalin a vzrušení - to je to, co od hry očekávat. Nikdo, kdo tuto hru nehrál, si nedokáže představit, jaký je to pocit, ta směsice strachu s adrenalinem. Bude za tím rohem nepřítel? Není náhodou za mnou? Kde jsou spoluhráči? Co se to tam šustlo? Trefil jsem ho? Nesmím se nechat trefit! Krčení, schovávání se, krytí se, vykukování, plížení, tichá chůze, rychlý sprint, tohle všechno u paintballu zaručeně zažijete. ;)

Nyní pár praktických informací. Paintball je naprosto bezpečná hra. Po celou dobu musí mít všichni hráči na hlavách celoobličejové masky (zapůjčuje provozovatel hry každému zdarma), které spolehlivě chrání před jeho zasažením, či snad zasažením očí. Co se týče zásahu do jiných částí těla, intenzita nárazu by se dala přirovnat ke středně silnému cvrnknutí. Žádné zranění tedy nehrozí, přinejhorším drobná modřinka při zasažení nechráněné kůže.

Tento oslava-harc je určen pro všechny harcovníky, jejich rodiče a jejich kamarády. Spodní věková hranice omezena nijak není v případě doprovodu zodpovědné osoby (já). Můj osobní názor je takový, že je možné se zúčastnit už od stáří 12-13 let.

Všechno vybavení nám zapůjčí na místě (značkovač, ochranou masku, kompletní oblečení i rukavice). Jediné co promyslete je vhodná obuv. Barvy se dají snadno umýt, nicméně boty se pravděpodobně zašpiní.

Hra se bude konat v pátek 19.4.2013 na pražském hřišti Arena Džbán (www.twotowers.cz), které je pár minut chůze od tramvajové zastávky "Nad Džbánem".

Sraz bude v 15:00 na zastávce Nad Džbánem.

Cena se odvíjí podle počtu vystřílených kuliček (1 kulička je za 1,- Kč). Celková cena je tedy hodně individuální.

Zapůjčení kompletního vybavení na celé odpoledne (cca. 4 hodiny) vyjde na 200,-Kč (do toho je již započítána 100,- sleva pro naši skupinu). Průměrný počet vystřílených kuliček za celou dobu hraní je řekněme v rozmezí 200-500.

TO ALE NENÍ VŠE!!!

Po paintballu následuje narozeninová oslava Matěje a Kuby v blízké restauraci Už jsme doma (www.uzjstedoma.cz). Takže super den zakončený super posezením (pozn. pro zletilé: a pořádnou pařbou).

Vzhledem k tomu, že tato akce je organizačně náročná, je bezpodmíněčně nutné, aby všichni účastníci byli přihlášení předem, a to CO NEJDŘÍVE. Na nic zbytečně nečekejte. ;) Konečný termín stanovuji na středu 17.4.2013! V případě, že nahlásíme menší počet hráčů než nás by nás skutečně dorazil, by se mohlo stát to, že by organizátor neměl připravený dostatečný počet hráčského vybavení. Totéž platí o případném zrušení přihlášky - opět je nutné to udělat okamžitě po tom, co zjistíte, že nakonec dorazit nemůžete. ;)

PŘIHLAŠUJTE SE NA MŮJ EMAIL:

martin.dimitrov@seznam.cz

nebo telefon: 737 820 137

Těšíme se!

DIMI @ Matěj @ Kuba

Zpět na Plán harců

Foto týdne


Týden 27.11.-3.12.
(otevřít archiv)

Kontakt

JH Staré Hraběcí (my)


JH Valdov

Online kalendář

Nyní už Vám neunikne žádný harc ani jiná naše akce!
Vytvořili jsme pro Vás sdílený kalendář, ve kterém naleznete všechny plánované harcy a který se vždy automaticky aktualizuje, pokud se cokoliv změní nebo objeví nového:
https://www.harcovnik.cz/kalendar Adresu zkopírujte a vložte ve svém kalendáři do políčka pro vložení síťového kalendáře pomocí URL. Je kompatibilní se všemi klienty podporujícími formát iCal (.ics), např. Thunderbird, Outlook nebo Google kalendář. V případě nesnází Vám rádi pošleme konkrétní návod e-mailem.
Harcovnický kalendář