Příští harc

12/2023
Prosincový harc

Novinky

 • [13.9.2023]
  S radostí vám představujeme našeho nového takyrála pro příští rok - Vítka!
 • [10.3.2023]
  Kapacita tábora naplněna, přijímáme už jen jako záložníky. Děkujeme za Vaší přízeň!
 • [15.1.2023]
  Termín letošního tábora 1. - 15.7.2023! Spuštění přihlášek 1.3.2023!
 • [10.1.2023]
  První dva harcy letošního roku rozplánovány, fotogalerie doplněna!
(otevřít archiv)

Naše komunita


"Harcovnický opičák"

... která v historii harců nemá obdoby. Tato akce je pro všechny věkové kategorie a především pro ty z Vás, kteří si vedle dobré nálady potrpí i na fyzickou aktivitu a chtějí si vyzkoušet něco nového. Na sobotu 18. listopadu od 13 do 16 hodin jsme pro Vás připravili překvapení, na které si s sebou nepotřebujete vzít nic víc než lehký sportovní oděv (nejlépe tepláky na převlečení, šatny k dispozici), lehkou sportovní obuv a 200 Kč na vstup (v místě konání akce je i možnost zakoupení občerstvení). Sraz je na náměstí 14. října (Praha 5, metro Anděl) v 12:30 hodin před vchodem do kostela. Protože akce bude jako překvapení, nenapíšeme Vám další podrobnější informace, ale věříme, že pro zručné, obratné, šikovné a fyzicky zdatné harcovníky se tato akce stane výzvou a později i tradicí. Vzhledem k tomu, že aktivitu budeme vyvíjet v zastřešeném prostoru, bude se akce konat za každého počasí. Zárukou kvality budiž i to, že jako instruktoři se nám při akci budou věnovat reprezentanti ČR v daném oboru. Po akci je možnost se osprchovat.

Prosíme o závazné potvrzení účasti do 11. listopadu
mailem na adresu mirdus7@volny.cz, nebo na tel. 777 187 738.

Těšíme se na Vás
Dáša a Honza

Zpět na Plán harců

Foto týdne


Týden 27.11.-3.12.
(otevřít archiv)

Kontakt

JH Staré Hraběcí (my)


JH Valdov

Online kalendář

Nyní už Vám neunikne žádný harc ani jiná naše akce!
Vytvořili jsme pro Vás sdílený kalendář, ve kterém naleznete všechny plánované harcy a který se vždy automaticky aktualizuje, pokud se cokoliv změní nebo objeví nového:
https://www.harcovnik.cz/kalendar Adresu zkopírujte a vložte ve svém kalendáři do políčka pro vložení síťového kalendáře pomocí URL. Je kompatibilní se všemi klienty podporujícími formát iCal (.ics), např. Thunderbird, Outlook nebo Google kalendář. V případě nesnází Vám rádi pošleme konkrétní návod e-mailem.
Harcovnický kalendář