Příští harc

12/2023
Prosincový harc

Novinky

 • [13.9.2023]
  S radostí vám představujeme našeho nového takyrála pro příští rok - Vítka!
 • [10.3.2023]
  Kapacita tábora naplněna, přijímáme už jen jako záložníky. Děkujeme za Vaší přízeň!
 • [15.1.2023]
  Termín letošního tábora 1. - 15.7.2023! Spuštění přihlášek 1.3.2023!
 • [10.1.2023]
  První dva harcy letošního roku rozplánovány, fotogalerie doplněna!
(otevřít archiv)

Naše komunita


16.-18.10.2009 Harc na Jahodovej lom

Rok se s rokem sešel a opět nadešel čas k již tradičnímu podzimnímu harcu na Jahodovej lom. Sraz byl dán v 18:30 na Hlavním nádraží v Praze, odkud jsme jeli rychlíkem na jih do města piva - Českých Budějovic. Cesta nám rychle utíkala za zvuku kytar a než jsme se nadáli, byli jsme v Budějovicích, kde jsme měli necelou hodinu na přestup a pokračovali ještě pár kilometrů dále na jih do zastávky Holubov, kde na nás už čekal náš takyrál Jindra a vedl nás trochu namrzlou stezkou, dolů k potoku na Třísovský Hamr, kde máme (téměř) každoročně první noc zázemí, tj. možnost noclehu v teple a možnost vaření na kamnech. Sobotní ráno jsme pojali s veškerým klidem a rozvážností, s přesným plánem trasy, abychom náhodou nešli po již námi prozkoumaných stezkách. Cesta byla zpola zasněženou krajinou, chvílemi padal déšť se sněhem, nebo pršelo... Těsně před tmou jsme dorazili do Jahodovýho lomu, kde jsme byli vřele přivítáni. Rozhodli jsme postavit přístřešky, dokud bylo ještě světlo, uvařili si večeři a šli usednout ke slavnostnímu ohni. Opět probíhaly pěvecké soutěže, při kterých se nejen zpívá, ale i vyprávějí vtipné příběhy ze života v lese. Noc byla teplá (začalo pršet). Ráno jsme uvařili snídani, zabalili svých pár cajků a vyrazili do Českého Krumlova na vlak.

Kolem 19:00 jsme dorazili zase do víru velkoměsta. Víkend nám zase utekl jako voda, a tak nám zůstali opět jen hezké zážitky z krásného podzimu.

Medvěd

Zpět na Plán harců

Foto týdne


Týden 27.11.-3.12.
(otevřít archiv)

Kontakt

JH Staré Hraběcí (my)


JH Valdov

Online kalendář

Nyní už Vám neunikne žádný harc ani jiná naše akce!
Vytvořili jsme pro Vás sdílený kalendář, ve kterém naleznete všechny plánované harcy a který se vždy automaticky aktualizuje, pokud se cokoliv změní nebo objeví nového:
https://www.harcovnik.cz/kalendar Adresu zkopírujte a vložte ve svém kalendáři do políčka pro vložení síťového kalendáře pomocí URL. Je kompatibilní se všemi klienty podporujícími formát iCal (.ics), např. Thunderbird, Outlook nebo Google kalendář. V případě nesnází Vám rádi pošleme konkrétní návod e-mailem.
Harcovnický kalendář