Příští harc

Novinky

 • [27.5.2024]
  Téma tábora je tady! Harcovníci na Kavčích horách aneb Dobré ráno, Staré Hraběcí.
 • [1.2.2024]
  Přihlášky spuštěny! Není na co čekat.
 • [21.1.2024]
  Přihlášky na tábor se spouští již 1.2.2024. Nenechte si to ujít!
 • [13.9.2023]
  S radostí vám představujeme našeho nového takyrála pro příští rok - Vítka!
(otevřít archiv)

Naše komunita


TH4:V

Zdrápanci! Je tu další ročník TH – tentokráte však poslední písmeno notoricky známé zkratky THZ nahrazuje méně profláknuté V. Ti bystří již jistě pochopili, že tzv.: "Tvrdej Harc" se letos stěhuje na východ. Po třech anabázích západním směrem jistě příjemná změna. Letos se tedy nevydáme probádat zdivočelou krajinu někdejších Sudet, zato však sami okusíme co je pravdy na zlidovělém rčení: "Vysočina – divočina".

Dost řečí, k věci!

Sraz:

V pátek 15. června pod spodními tabulemi odjezdů Wilsonově nádraží v Praze v 17:45 (vlak odjíždí v 18:05!)

Stručně o co jako gou:

pro pátek je v plánu příjezd do Chotěboře a následné hledání místa pro nocleh. Druhý den časné vstávání, štreka údolím Doubravy a štreka Vysočinou a další nocleh pod širákem. Nedělním cílem našeho víkendového putování bude Žďár nad Sázavou.

Příjezd:

Neděle 17. 6. v 19:54 zase na Wilsoňák

Co s sebou?

Je to prosté: Spacák, karimatku, celtu. Nocovat budeme pod širákem, v případě nepřízně počasí pod přístřešky (je užitečné domluvit se s kamarády, kdo bude brát velkou plachtu, kdo lano atp.), dále již tradičně: pořádně prošlápnuté boty, pláštěnku, harcovnickou čepici, JÍDLO NA DVA DNY a DOSTATEČNÉ MNOŽSTVÍ VODY. Finance - 400 Kč na vlak (jde o rezervu, v případě dostatečné účasti lze počítat až s poloviční úsporou) a přiměřené kapesné. Veselou mysl, zdraví, elán, nadšení pro věc, bendža, kytáry a jiné hudební nástroje - k tomu se váže letošní novinka: do chodu je uveden THZ/V Jukebox – k přihlášce na harc připojte název své oblíbené vypalovačky a vemte jed na to, že během harcu zazní. Jukebox je otevřen notoricky známým i dosud nehraným peckám.

A kam se teda hlásit?

Opět triviální: Fandovi na e-mail fanyz90@seznam.cz, případně volat nebo esemeskovat na číslo 604667915. Uzávěrka přihlášek je ve čtvrtek 14.6. 2012.

Oprašme staré Jogrsovo zvolání: "Harcovníci! Co jsou cíle smělých? Čever! Žluchod! Zelíh!" a pro tentokád dodejme: "Východ taky!"

Budu se těšit na THV.

Fanda

Zpět na Plán harců

Foto týdne


Týden 15.7.-21.7.
(otevřít archiv)

Kontakt

JH Staré Hraběcí (my)


JH Valdov

Online kalendář

Nyní už Vám neunikne žádný harc ani jiná naše akce!
Vytvořili jsme pro Vás sdílený kalendář, ve kterém naleznete všechny plánované harcy a který se vždy automaticky aktualizuje, pokud se cokoliv změní nebo objeví nového:
https://www.harcovnik.cz/kalendar Adresu zkopírujte a vložte ve svém kalendáři do políčka pro vložení síťového kalendáře pomocí URL. Je kompatibilní se všemi klienty podporujícími formát iCal (.ics), např. Thunderbird, Outlook nebo Google kalendář. V případě nesnází Vám rádi pošleme konkrétní návod e-mailem.
Harcovnický kalendář