Příští harc

12/2023
Prosincový harc

Novinky

 • [13.9.2023]
  S radostí vám představujeme našeho nového takyrála pro příští rok - Vítka!
 • [10.3.2023]
  Kapacita tábora naplněna, přijímáme už jen jako záložníky. Děkujeme za Vaší přízeň!
 • [15.1.2023]
  Termín letošního tábora 1. - 15.7.2023! Spuštění přihlášek 1.3.2023!
 • [10.1.2023]
  První dva harcy letošního roku rozplánovány, fotogalerie doplněna!
(otevřít archiv)

Naše komunita


Jahodovej Lom VII

Ahoj Harcovníci. Tak je to tady zase, rok se s rokem sešel a je čas se vypravit do Blanského lesa do okolí hory Kletě a navštívit kamarády na Hombreho potlachu.

Takže: v pátek dáme sraz dole ve vestibulu Hlavního nádraží v 18:45 - pojedeme do Českých Budějovic a pak lokálkou dál na jih. Nocleh první den bude rozhodnut po cestě podle počasí – v případě velkého nečasu máme v záloze nocleh u Henriho na Hamru jinak se pojede do Plešovic a a spí se v lese. V sobotu toulání Blanskými lesy a v podvečer je konečná v Jahodovém lomu, kde nás čeká slavnostní oheň a soutěže ve zpěvu. Spát se bude určitě pod širákem. V neděli po snídani a rozloučení se půjdeme na vlak do Českého Krumlova. Kolem třičtvrtě na 7 by jsme měli být v Praze na Hlavním nádraží.

Taakžee: harc je určen pro III., MSS a přátele! Důležité vybavení je snad jasný, ale raději ho napíšu a snad na nic nezapomenu ?. Bude zima, takže teplé prádlo, může zasněžit, takže nějakou plachtu, provázky na přístřech, ešus ať je v čem ohřát voda posléze udělat např. čaj či káva, také dobrá obuv je důležitá – pohorky nebokanadky. A teď to nejdůležitější a to je samozřejmě harcovnická čepice, hudební nástroj a dobrá nálada ?

Dejte mi vědět do pátka do 15:00 na meil: koli.meda@atlas.cz kdo máte zájem se zúčasnit této výpravy. Všem se omlouvám, že píši zvadlo takto pozdě, ale nebyl ani moc čas a kdo mě zná, tak ho to moc nepřekvapuje, tak snad to neovlivnilo vaše rozhodnutí v účasti!

Na kůň

Medvěd

Zpět na Plán harců

Foto týdne


Týden 27.11.-3.12.
(otevřít archiv)

Kontakt

JH Staré Hraběcí (my)


JH Valdov

Online kalendář

Nyní už Vám neunikne žádný harc ani jiná naše akce!
Vytvořili jsme pro Vás sdílený kalendář, ve kterém naleznete všechny plánované harcy a který se vždy automaticky aktualizuje, pokud se cokoliv změní nebo objeví nového:
https://www.harcovnik.cz/kalendar Adresu zkopírujte a vložte ve svém kalendáři do políčka pro vložení síťového kalendáře pomocí URL. Je kompatibilní se všemi klienty podporujícími formát iCal (.ics), např. Thunderbird, Outlook nebo Google kalendář. V případě nesnází Vám rádi pošleme konkrétní návod e-mailem.
Harcovnický kalendář