Příští harc

Novinky

 • [14.2.2022]
  Přihlášky jsou v plném proudu
 • [26.1.2022]
  Potvrzen termín tábora 2. - 16.7.2022 Spuštění přihlášek 14.2.2022!
 • [23.12.2021]
  Harcy jsou rozplánovány - plňme diáře!
 • [1.11.2021]
  Valná hromada promluvila: Takyrála Jendu do jeho druhého funkčního období zvolila
(otevřít archiv)

Naše komunita


15.12.2007 PŘEDVÁNOČNÍ LAMPIONOVÁ PROCHÁZKA PRAHOU

V pět hodin odpoledne, kdy se setkávali první harcovníci, byla už pořádná tma. Opozdilci se trousili pomalu za nimi. Když jsme se po půl hodince sešli, rozsvítili jsme lampiony a lucerničky, vyrazili jsme směrem na Staroměstské náměstí. Vedení harcu se ujal Martínek (bráška Markétky). Bylo příjemné, že se na harc dostavili i rodiče. Na Karlově mostě jsme byli atrakcí pro turisty, kteří si nás dokonce fotili. S rozsvícenými lampiony a lucerničkami jsme jak svatojánští broučci prošli večerní osvětlenou Prahou až na Staroměstské náměstí. Zde náš harc skončil, rozloučili jsme se a někteří si ještě prošli vánoční trhy.

Tereza

Zpět na Plán harců

Foto týdne


Týden 20.6.-26.6.
(otevřít archiv)

Kontakt

JH Staré Hraběcí (my)


JH Valdov

Online kalendář

Nyní už Vám neunikne žádný harc ani jiná naše akce!
Vytvořili jsme pro Vás sdílený kalendář, ve kterém naleznete všechny plánované harcy a který se vždy automaticky aktualizuje, pokud se cokoliv změní nebo objeví nového:
https://www.harcovnik.cz/kalendar Adresu zkopírujte a vložte ve svém kalendáři do políčka pro vložení síťového kalendáře pomocí URL. Je kompatibilní se všemi klienty podporujícími formát iCal (.ics), např. Thunderbird, Outlook nebo Google kalendář. V případě nesnází Vám rádi pošleme konkrétní návod e-mailem.
Harcovnický kalendář