Příští harc

28.12.2023
Prosincový harc

Novinky

 • [13.9.2023]
  S radostí vám představujeme našeho nového takyrála pro příští rok - Vítka!
 • [10.3.2023]
  Kapacita tábora naplněna, přijímáme už jen jako záložníky. Děkujeme za Vaší přízeň!
 • [15.1.2023]
  Termín letošního tábora 1. - 15.7.2023! Spuštění přihlášek 1.3.2023!
 • [10.1.2023]
  První dva harcy letošního roku rozplánovány, fotogalerie doplněna!
(otevřít archiv)

Naše komunita


15.12.2007 PŘEDVÁNOČNÍ LAMPIONOVÁ PROCHÁZKA PRAHOU

V pět hodin odpoledne, kdy se setkávali první harcovníci, byla už pořádná tma. Opozdilci se trousili pomalu za nimi. Když jsme se po půl hodince sešli, rozsvítili jsme lampiony a lucerničky, vyrazili jsme směrem na Staroměstské náměstí. Vedení harcu se ujal Martínek (bráška Markétky). Bylo příjemné, že se na harc dostavili i rodiče. Na Karlově mostě jsme byli atrakcí pro turisty, kteří si nás dokonce fotili. S rozsvícenými lampiony a lucerničkami jsme jak svatojánští broučci prošli večerní osvětlenou Prahou až na Staroměstské náměstí. Zde náš harc skončil, rozloučili jsme se a někteří si ještě prošli vánoční trhy.

Tereza

Zpět na Plán harců

Foto týdne


Týden 11.12.-17.12.
(otevřít archiv)

Kontakt

JH Staré Hraběcí (my)


JH Valdov

Online kalendář

Nyní už Vám neunikne žádný harc ani jiná naše akce!
Vytvořili jsme pro Vás sdílený kalendář, ve kterém naleznete všechny plánované harcy a který se vždy automaticky aktualizuje, pokud se cokoliv změní nebo objeví nového:
https://www.harcovnik.cz/kalendar Adresu zkopírujte a vložte ve svém kalendáři do políčka pro vložení síťového kalendáře pomocí URL. Je kompatibilní se všemi klienty podporujícími formát iCal (.ics), např. Thunderbird, Outlook nebo Google kalendář. V případě nesnází Vám rádi pošleme konkrétní návod e-mailem.
Harcovnický kalendář