Příští harc

12/2023
Prosincový harc

Novinky

 • [13.9.2023]
  S radostí vám představujeme našeho nového takyrála pro příští rok - Vítka!
 • [10.3.2023]
  Kapacita tábora naplněna, přijímáme už jen jako záložníky. Děkujeme za Vaší přízeň!
 • [15.1.2023]
  Termín letošního tábora 1. - 15.7.2023! Spuštění přihlášek 1.3.2023!
 • [10.1.2023]
  První dva harcy letošního roku rozplánovány, fotogalerie doplněna!
(otevřít archiv)

Naše komunita


15.9.2007 HARC DO DOLŮ

Děkuji všem zdrápancům, kteří se zúčastnili prvního harcíku po táboře. Dorazilo 11 dětiček a 10 starších. Ráno jsme nasedli do vláčku směr Beroun. Vystoupili jsme v Loděnici a zamířili do nedalekých dolů v Chrustenicích, kde nás již očekávala příjemná průvodkyně. Nasadili jsme si přilby a hurá do tmy a chladu (8°C). Prohlídka trvala něco přes hodinu. Projeli jsme se důlním vláčkem. Ještě, že jsme měli přilby. Hlavně ti vyšší. Průchody byly někdy opravdu těsné a stropy nizoučké. Ve strojovně si pak někteří vyzkoušeli signální zvuky sirén, až se nám podařilo vyloudit skřípavou melodii známých písní. Prohlídka nás trochu unavila, tak jsme se najedli a hurá do lesů za medvědy. Cesta však byla moc dlouhá a času málo. Medvědi se nám stále vzdalovali a vzdalovali, tak jsme po zralé úvaze rozhodli, že je nedoženem. V Berouně jsme tedy vyjedli místní cukrárnu a tradá na vlak směr Praha.

Ještě jednou děkuji všem, co přišli. Příště noste harcovnické čepice. Chtěl jsem na harcu předat velení nejvyšší hodnosti a ono nebylo pomalu komu.

P.S.: Prosím všechny o zaslání kontaktů (kdo tak ještě neučinil), sledujte naše stránky, brzy bude harc, první sobotu v prosinci je harcbál!

Zdraví Vám Pajda

Zpět na Plán harců

Foto týdne


Týden 27.11.-3.12.
(otevřít archiv)

Kontakt

JH Staré Hraběcí (my)


JH Valdov

Online kalendář

Nyní už Vám neunikne žádný harc ani jiná naše akce!
Vytvořili jsme pro Vás sdílený kalendář, ve kterém naleznete všechny plánované harcy a který se vždy automaticky aktualizuje, pokud se cokoliv změní nebo objeví nového:
https://www.harcovnik.cz/kalendar Adresu zkopírujte a vložte ve svém kalendáři do políčka pro vložení síťového kalendáře pomocí URL. Je kompatibilní se všemi klienty podporujícími formát iCal (.ics), např. Thunderbird, Outlook nebo Google kalendář. V případě nesnází Vám rádi pošleme konkrétní návod e-mailem.
Harcovnický kalendář