Příští harc

31.3.2024
Kdo leze, nezlobí
(pozvánka)

Novinky

 • [1.2.2024]
  Přihlášky spuštěny! Není na co čekat.
 • [21.1.2024]
  Přihlášky na tábor se spouští již 1.2.2024. Nenechte si to ujít!
 • [13.9.2023]
  S radostí vám představujeme našeho nového takyrála pro příští rok - Vítka!
 • [10.3.2023]
  Kapacita tábora naplněna, přijímáme už jen jako záložníky. Děkujeme za Vaší přízeň!
(otevřít archiv)

Naše komunita


15.4.2012 Dubnový H.R.C. pro I.+II.+III.

Dle plánu jsem se všichni sešli na Smíchovském nádraží, někteří jedinci později než jiní a jiní ještě později, a dokonce pak někdo úplně nejpozději, ale po příjemném krycím rozhovoru s průvodčí ve dveřích vagónu jsme se nakonec všichni úspěšně nalodili a přes nepříliš hojnou účast mohl harc začít. S přestupem v Zadní Třebani jsem dorazili do vesničky Radouš, odkud jsme putovali nejkratší cestou (kousek po silnici na Lhotku, pak po žluté a zelené) na vrchol Plešivce, odkud se nám naskytl krásný výhled do krajiny. Přesto, že počasí nebylo nejideálnější, nezmokli jsme a po krátkém občerstvení a pečení všeho možného i nemožného jsme pokračovali po červené vstříc obci Lochovice, kde naše pouť skončila krátkým posezením v příjemné hospůdce při čekání na vlak zpět do Prahy. Dorazili jsme v původním počtu a všichni zdraví a doufám, že i spokojení.

Straka

Zpět na Plán harců

Foto týdne


Týden 26.2.-3.3.
(otevřít archiv)

Kontakt

JH Staré Hraběcí (my)


JH Valdov

Online kalendář

Nyní už Vám neunikne žádný harc ani jiná naše akce!
Vytvořili jsme pro Vás sdílený kalendář, ve kterém naleznete všechny plánované harcy a který se vždy automaticky aktualizuje, pokud se cokoliv změní nebo objeví nového:
https://www.harcovnik.cz/kalendar Adresu zkopírujte a vložte ve svém kalendáři do políčka pro vložení síťového kalendáře pomocí URL. Je kompatibilní se všemi klienty podporujícími formát iCal (.ics), např. Thunderbird, Outlook nebo Google kalendář. V případě nesnází Vám rádi pošleme konkrétní návod e-mailem.
Harcovnický kalendář