Příští harc

12/2023
Prosincový harc

Novinky

 • [13.9.2023]
  S radostí vám představujeme našeho nového takyrála pro příští rok - Vítka!
 • [10.3.2023]
  Kapacita tábora naplněna, přijímáme už jen jako záložníky. Děkujeme za Vaší přízeň!
 • [15.1.2023]
  Termín letošního tábora 1. - 15.7.2023! Spuštění přihlášek 1.3.2023!
 • [10.1.2023]
  První dva harcy letošního roku rozplánovány, fotogalerie doplněna!
(otevřít archiv)

Naše komunita


Ahoj, harcovníci, dne 15.2. proběhl harc údolím Radotínského potoka, kterého se zúčastnilo na 11 odvážných a neohrožených jedinců. Viděli jsme několik mlýnů, lomů, snažli se najít fosílie, vařili na ohni a i na kytaru došlo (díky Jendo). Pro mě silný harc, leč místy náročný, ale snad to nikoho neodradilo a neřeknou si „ s Medvědem už nikam nejedu“ a také od prozkoumávání blízkého okolí Prahy, které umí být doposud pravou nefalšovanou divočinou. Všem velký dík za hezký den strávený v lese.

Medvěd

P.S. Šlo by o tomto dnu napsat celou stránku, ale stejně by to nikdo nečetl a nejlepší bude se zeptat zúčastněných bo co lepší se příště polepšit a vyrazit s námi.

Howgh

Zpět na Plán harců

Foto týdne


Týden 27.11.-3.12.
(otevřít archiv)

Kontakt

JH Staré Hraběcí (my)


JH Valdov

Online kalendář

Nyní už Vám neunikne žádný harc ani jiná naše akce!
Vytvořili jsme pro Vás sdílený kalendář, ve kterém naleznete všechny plánované harcy a který se vždy automaticky aktualizuje, pokud se cokoliv změní nebo objeví nového:
https://www.harcovnik.cz/kalendar Adresu zkopírujte a vložte ve svém kalendáři do políčka pro vložení síťového kalendáře pomocí URL. Je kompatibilní se všemi klienty podporujícími formát iCal (.ics), např. Thunderbird, Outlook nebo Google kalendář. V případě nesnází Vám rádi pošleme konkrétní návod e-mailem.
Harcovnický kalendář