Příští harc

Novinky

 • [27.5.2024]
  Téma tábora je tady! Harcovníci na Kavčích horách aneb Dobré ráno, Staré Hraběcí.
 • [1.2.2024]
  Přihlášky spuštěny! Není na co čekat.
 • [21.1.2024]
  Přihlášky na tábor se spouští již 1.2.2024. Nenechte si to ujít!
 • [13.9.2023]
  S radostí vám představujeme našeho nového takyrála pro příští rok - Vítka!
(otevřít archiv)

Naše komunita


Na druhé kolo Laser Game v herně v Nových Butovicích jsme se sešli v ideálním počtu 12 hráčů. Nebyl tedy žádný čas na oddech a tak jsme pro jistotu vlítli do areny po hlavě. Rozdělili jsme se do tří týmů a vyrazili do boje. Suprovým zpestřením hry byla vyvýšená plošina, ze které bylo vidět na celé bludiště a bylo možné střílet soupeře svrchu. V areně se také nalézaly tzv. miny, které dávaly hráčům bonusy při jejich rozstřelení jako třeba neviditelnost, nesmrtelnost, chameleona (zákeřná změna barvy za barvu soupeře) a další. Po hře jsme si sedli v přilehlé restauraci, dali malinovku a vyhodnotili soutěž o nejlepšího střelce. Níže si můžete prohlédnout statistiku, kterou pro vás vytvořil Matěj. Na ní vidíte vždy z pohledu hráče, kolikrát koho zasáhl a kolikrát byl kým zasažen. Mimo to je tam i vidět, kolikrát zabil spoluhráče.

Těšíme se po táboře na další kolo! :)

DIMI

Zpět na Plán harců

Foto týdne


Týden 17.6.-23.6.
(otevřít archiv)

Kontakt

JH Staré Hraběcí (my)


JH Valdov

Online kalendář

Nyní už Vám neunikne žádný harc ani jiná naše akce!
Vytvořili jsme pro Vás sdílený kalendář, ve kterém naleznete všechny plánované harcy a který se vždy automaticky aktualizuje, pokud se cokoliv změní nebo objeví nového:
https://www.harcovnik.cz/kalendar Adresu zkopírujte a vložte ve svém kalendáři do políčka pro vložení síťového kalendáře pomocí URL. Je kompatibilní se všemi klienty podporujícími formát iCal (.ics), např. Thunderbird, Outlook nebo Google kalendář. V případě nesnází Vám rádi pošleme konkrétní návod e-mailem.
Harcovnický kalendář