Příští harc

Novinky

 • [14.2.2022]
  Přihlášky jsou v plném proudu
 • [26.1.2022]
  Potvrzen termín tábora 2. - 16.7.2022 Spuštění přihlášek 14.2.2022!
 • [23.12.2021]
  Harcy jsou rozplánovány - plňme diáře!
 • [1.11.2021]
  Valná hromada promluvila: Takyrála Jendu do jeho druhého funkčního období zvolila
(otevřít archiv)

Naše komunita


14.12.2008 Lampiónový vánoční průvod

Zdárek zdrápanci,

sice už v novém roce, ale i tak si rádi připomeneme poslední harc - Lampionový průvod. Za nečekaně mrazivého počasí jsme se sešli před Pražským hradem u sochy T. G. Masaryka. Hned na místě jsme si zapálením svíček či zmáčknutím tlačítka rozsvítili lampióny a vyrazili směrem dolů ke Karlovu mostu. Stmívání nám poskytlo skvělou atmosféru, a tak jsme došli až ke Karlovu mostu. Cestou jsme přibrali další tři účastníky a pokračovali až na nádherně vánočně vyzdobené Staroměstské náměstí. V cíli naší cesty jsme vybrali nejoriginálnější lampióny a náležitě je odměnili čokoládou a lízátky. Nikdo neodešel s prázdnou. Na úplný závěr harcu jsme zavolali třikrát jupí jupí jupí!!!!! Trošku se zpožděním, ale přece, děkujeme všem zůčastněným za účast.

Terka & Jíťa

Zpět na Plán harců

Foto týdne


Týden 27.6.-3.7.
(otevřít archiv)

Kontakt

JH Staré Hraběcí (my)


JH Valdov

Online kalendář

Nyní už Vám neunikne žádný harc ani jiná naše akce!
Vytvořili jsme pro Vás sdílený kalendář, ve kterém naleznete všechny plánované harcy a který se vždy automaticky aktualizuje, pokud se cokoliv změní nebo objeví nového:
https://www.harcovnik.cz/kalendar Adresu zkopírujte a vložte ve svém kalendáři do políčka pro vložení síťového kalendáře pomocí URL. Je kompatibilní se všemi klienty podporujícími formát iCal (.ics), např. Thunderbird, Outlook nebo Google kalendář. V případě nesnází Vám rádi pošleme konkrétní návod e-mailem.
Harcovnický kalendář