Příští harc

12/2023
Prosincový harc

Novinky

 • [13.9.2023]
  S radostí vám představujeme našeho nového takyrála pro příští rok - Vítka!
 • [10.3.2023]
  Kapacita tábora naplněna, přijímáme už jen jako záložníky. Děkujeme za Vaší přízeň!
 • [15.1.2023]
  Termín letošního tábora 1. - 15.7.2023! Spuštění přihlášek 1.3.2023!
 • [10.1.2023]
  První dva harcy letošního roku rozplánovány, fotogalerie doplněna!
(otevřít archiv)

Naše komunita


Florbalka roku

Přihraj! Kličkuj! Utíkej! Střílej! Doraž! Obehraj! Bojuj!

Drtivý souboj černých florbalek proti bílým florbalkám dopadl ke spokojenosti všech, neboť jak bylo po oficiálním sečtení všech výsledků řečeno, každý aktér alespoň jeden zápas v průběhu harcu vyhrál. A to je dobré! Jednalo se nevíc o divácky velmi atraktivní klání, vždyť do tribun se po celou dobu hrnuly kompletní rodiny z širého okolí...

Stihlo se toho dost. Ale kdybychom měli k dispozici více času na hrací ploše, myslím, že bychom sportovali ještě dnes (psáno včera, pozn. aut.). Odehrály se tři mistrovské zápasy ve velmi vysokém tempu a čas jsme si udělali i na labužnickou specialitu v podobě individuální disciplíny Jízda králů. A zde je nutno ocenit velkou snahu a odhodlání všech zúčastněných zdrápanců, kteří se nenechali zahanbit ani v nekompromisní konfrontaci se staršími a zkušenějšími borci.

Všem dvaceti sportovcům díky za účast a správný zápal do hry, pořádně jsme si rozpohybovali neděli a to se počítá, před blížícím se vánočním obžerstvím dvojnásob... Několik momentek ze hry i následného vyhlášení již nyní můžete najít v naši fotogalerii, harcovní rok 2015 je uzavřen a my se na Vás všechny těšíme zase v lednu.

Veselé Vánoce a Šťastný nový Na kůň!

Márty

Zpět na Plán harců

Foto týdne


Týden 27.11.-3.12.
(otevřít archiv)

Kontakt

JH Staré Hraběcí (my)


JH Valdov

Online kalendář

Nyní už Vám neunikne žádný harc ani jiná naše akce!
Vytvořili jsme pro Vás sdílený kalendář, ve kterém naleznete všechny plánované harcy a který se vždy automaticky aktualizuje, pokud se cokoliv změní nebo objeví nového:
https://www.harcovnik.cz/kalendar Adresu zkopírujte a vložte ve svém kalendáři do políčka pro vložení síťového kalendáře pomocí URL. Je kompatibilní se všemi klienty podporujícími formát iCal (.ics), např. Thunderbird, Outlook nebo Google kalendář. V případě nesnází Vám rádi pošleme konkrétní návod e-mailem.
Harcovnický kalendář