Příští harc

Novinky

 • [14.2.2022]
  Přihlášky jsou v plném proudu
 • [26.1.2022]
  Potvrzen termín tábora 2. - 16.7.2022 Spuštění přihlášek 14.2.2022!
 • [23.12.2021]
  Harcy jsou rozplánovány - plňme diáře!
 • [1.11.2021]
  Valná hromada promluvila: Takyrála Jendu do jeho druhého funkčního období zvolila
(otevřít archiv)

Naše komunita


Předvánoční setkání harcovníků ve věži

V sobotu 13.12.2003 proběhla poslední letošní společná akce - prohlídka rekonstruované Jindřišské věže. Zájem byl i přes nepřízeň počasí veliký, zúčastnilo se téměř 50 harcovníků a jejich rodičů. Všichni se postupně vmísili mezi ostatní návštěvníky, prohlíželi si jednotlivé výstavy (plyšoví medvědi, hasičské uniformy a vybavení, novodobé letecké snímky města Prahy i dochované historické fotografie z období výstavby a opravy věže), zajezdili výtahem, vyzkoušeli moderní WC a v pravé poledne vyslechli zvonohru v nejvyšším desátém patře, odkud je i za deště pěkná vyhlídka na pražské panorama.

No a poté se začalo v těchto vskutku historických prostorách neskutečně blýskat. Neblýskalo se však na obloze, ale z fotoaparátů "zuřivých" fotoreportérů, kteří si nemohli nechat ujít slavnostní předání takyrálské vlajky novému takyrálovi. Důstojnou tečkou pro tuto neopakovatelnou chvíli byl společný zpěv harcovnické hymny.

Ti, kdo pokračovali v další plánované trase, došli na Staroměstské náměstí, ochutnali horké nápoje (tradiční svařené víno, netradiční medovinu a další "koktejly"). Skalní účastníci zakotvili po hodinovém pochodu na levém břehu Vltavy u Palackého mostu v nejmenovaném přístavu, kde osušili promočené svršky, doplnily tekutiny a vitamíny.

Věřím, že jste si z této akce odnesli alespoň trochu poznání a příchuť vánoční nálody. Na dalším harcu se těším na viděnou - Miloš

Zpět na Plán harců

Foto týdne


Týden 20.6.-26.6.
(otevřít archiv)

Kontakt

JH Staré Hraběcí (my)


JH Valdov

Online kalendář

Nyní už Vám neunikne žádný harc ani jiná naše akce!
Vytvořili jsme pro Vás sdílený kalendář, ve kterém naleznete všechny plánované harcy a který se vždy automaticky aktualizuje, pokud se cokoliv změní nebo objeví nového:
https://www.harcovnik.cz/kalendar Adresu zkopírujte a vložte ve svém kalendáři do políčka pro vložení síťového kalendáře pomocí URL. Je kompatibilní se všemi klienty podporujícími formát iCal (.ics), např. Thunderbird, Outlook nebo Google kalendář. V případě nesnází Vám rádi pošleme konkrétní návod e-mailem.
Harcovnický kalendář