Příští harc

12/2023
Prosincový harc

Novinky

 • [13.9.2023]
  S radostí vám představujeme našeho nového takyrála pro příští rok - Vítka!
 • [10.3.2023]
  Kapacita tábora naplněna, přijímáme už jen jako záložníky. Děkujeme za Vaší přízeň!
 • [15.1.2023]
  Termín letošního tábora 1. - 15.7.2023! Spuštění přihlášek 1.3.2023!
 • [10.1.2023]
  První dva harcy letošního roku rozplánovány, fotogalerie doplněna!
(otevřít archiv)

Naše komunita


Listopadový harc

V pátek 11.11.2022 jsme vyrazili přeplněným vlakem do Lovosic, kde jsme přestoupili ještě na přecpanější vlak do Blíževedel. Vystoupili jsme z vlaku na mlhavém Blíževedlském nádraží.

Z nádraží jsme se vydali na cestu, šli jsme lesem, "brodili" se rozbahněným polem a vešli zase do lesa mezi skály. Měli jsme předem nalezený trampský kemp, který jsme měli najít pomocí lavičky, která je u cesty. Bohužel pro nás bylo již v tomto kempu obsazeno, tak jsme se vydali hledat jiný kemp, poblíž místa, kde jsme právě byli. Po chvíli hledání jsme tento kemp našli, uvařili si véču a zahráli si na kytaru.

Ráno po vzbuzení jsme se nasnídali a vydali se na cestu, šli jsme po nádherných cestách a vylezli na pár kopečků. Jeden z nich se jmenoval Čap, ze kterého je PRÝ nádherný výhled (bohužel pro nás byla taková mlha, že bylo vidět sotva na 10 metrů, takže jsme odtamtud vážně nic neviděli). Sešli jsme z tohoto vrcholu a chtěli jsme si doplnit vodu ve studánce u cesty, ale co čert nechtěl, studánka byla vyschlá. Šli jsme tedy dál, až do vesnice Dubá, kde jsme se naobědvali a část z nás se opojila a jela do Prahy za jinými povinnostmi. Potom jsme z Dubé vyšli hledat místo na spaní. Sice jsme cestou zabloudili, ale došli jsme až na cestu, od které to mělo být jen kousíček do dalšího trampského kempu. Jenda s Matějem šli hledat kemp mezi skály do lesa a po chvilce Jenda ukázal svoje takyrálský a harcovnický zkušenosti a našel ten kemp. Jenda nás tam tedy poté zavedl a kemp byl také úžasný. Uvařili jsme si večeři a povídali si.

Ráno jsme po vzbuzení vyrazili na vlak do Doks. Dorazili jsme do Doks o hodinku dříve, než nám měl jet vlak, tak se odvážlivější z nás rozhodli se jít vykoupat do Máchova jezera. Po koupání jsme vyrazili na vlak a vydali se zpátky směr do Prahy.

Byl to skvělý harc s třešničkou na dortu v podobě koupání v Mácháči.

Díky všem, co na harc vyrazili.

Matěj

Zpět na Plán harců

Foto týdne


Týden 27.11.-3.12.
(otevřít archiv)

Kontakt

JH Staré Hraběcí (my)


JH Valdov

Online kalendář

Nyní už Vám neunikne žádný harc ani jiná naše akce!
Vytvořili jsme pro Vás sdílený kalendář, ve kterém naleznete všechny plánované harcy a který se vždy automaticky aktualizuje, pokud se cokoliv změní nebo objeví nového:
https://www.harcovnik.cz/kalendar Adresu zkopírujte a vložte ve svém kalendáři do políčka pro vložení síťového kalendáře pomocí URL. Je kompatibilní se všemi klienty podporujícími formát iCal (.ics), např. Thunderbird, Outlook nebo Google kalendář. V případě nesnází Vám rádi pošleme konkrétní návod e-mailem.
Harcovnický kalendář