Příští harc

12/2023
Prosincový harc

Novinky

 • [13.9.2023]
  S radostí vám představujeme našeho nového takyrála pro příští rok - Vítka!
 • [10.3.2023]
  Kapacita tábora naplněna, přijímáme už jen jako záložníky. Děkujeme za Vaší přízeň!
 • [15.1.2023]
  Termín letošního tábora 1. - 15.7.2023! Spuštění přihlášek 1.3.2023!
 • [10.1.2023]
  První dva harcy letošního roku rozplánovány, fotogalerie doplněna!
(otevřít archiv)

Naše komunita


Děkuju všem za účast na Máslovické šlápotě!

Po setkání u vlaků na Masaryčce jsme se ve vlaku směrem na Kralupy n.Vlt. pohostili proslulými trojhránky od babičky Míly, přivítali mezi sebou kamarády Harcovníků a seznámili se s programem harcu.

V Kralupech jsme si od hodné paní vzali plánek (bez mapy), jak se dostat na stezku do Máslovic. Díky naší Báře O. jsme se na stezku napojili. Huráá! Teď se na ní ještě udržet. To už byl úkol naší Lindy R., která to až na pár kixů, zvládla na jedničku!

Během 9km cesty jsme zpívali, obědvali, hráli hru Zákolníček, viděli koně a prasátka, viděli zříceninu hradu u obce Chvatěruby, koupili si zmrzky a vyšlápli krpál do Máslovic, kde jsme zase stloukali máslo, ochutnávali máslo, koupili cukrovinky, poslouchali kapelu Vlak na Dobříš a bylo nám fajn.

Zpět jsme jeli přívozem přes Vltavu, došli jsme si na zastávku do Libčic n.Vlt. a jeli ku Praze. Ve vlaku dostal každý (nahlášený) diplom za zvládnutí útrap na harcu Máslovická šlápota a bylo nám ještě líp.

Díky moc všem za hezký den! :-)

Nikča

Zpět na Plán harců

Foto týdne


Týden 27.11.-3.12.
(otevřít archiv)

Kontakt

JH Staré Hraběcí (my)


JH Valdov

Online kalendář

Nyní už Vám neunikne žádný harc ani jiná naše akce!
Vytvořili jsme pro Vás sdílený kalendář, ve kterém naleznete všechny plánované harcy a který se vždy automaticky aktualizuje, pokud se cokoliv změní nebo objeví nového:
https://www.harcovnik.cz/kalendar Adresu zkopírujte a vložte ve svém kalendáři do políčka pro vložení síťového kalendáře pomocí URL. Je kompatibilní se všemi klienty podporujícími formát iCal (.ics), např. Thunderbird, Outlook nebo Google kalendář. V případě nesnází Vám rádi pošleme konkrétní návod e-mailem.
Harcovnický kalendář