Příští harc

12/2023
Prosincový harc

Novinky

 • [13.9.2023]
  S radostí vám představujeme našeho nového takyrála pro příští rok - Vítka!
 • [10.3.2023]
  Kapacita tábora naplněna, přijímáme už jen jako záložníky. Děkujeme za Vaší přízeň!
 • [15.1.2023]
  Termín letošního tábora 1. - 15.7.2023! Spuštění přihlášek 1.3.2023!
 • [10.1.2023]
  První dva harcy letošního roku rozplánovány, fotogalerie doplněna!
(otevřít archiv)

Naše komunita


Aprílák

Zdravím všechny harcovníky a jejich spřízněné duše. Omlouvám se za pozdější podání podrobnějších informací o trojkovém harcu na tento víkend (9.–11. dubna). Letošní Aprílák bude tentokrát do hlubokých brdských lesů, a tak pár důležitých informací pro účastníky tohoto zájezdu.

Odjezd: Sraz na Smíchovském nádraží v pátek 17:45 v hale.

Cíl naší cesty bude stanice Jince, kde někde poblíž Čeňkova přenocujeme, v sobotu se vydáme nelítostnou divočinou, směr ves Vižina, která je od lesa co by kamenem dohodil. V neděli půjdeme přes hřebeny do Řevnic, návrat bude očekáván kolem sedmé opět na Smíchovské nádraží.

S sebou: každopádně dobré prádlo, leč je jaro, zem je ještě chladná, počasí by mělo být sice objednané, ale i tak doporučuji se domluvit třeba ve dvojicích a vzít si cajky na nějaký přístřešek v případě malé přeháňky :-), jídlo na dva dny a jednu noc (bude oheň, tak klidně nějaké vaření), hudební nástroje, harcovnickou čapku a samozřejmě dobrou náladu.

Přihlásit se můžete mně...

Na mail: koli.meda@atlas.cz anebo na telefon a ten je 725728772 do pátku do 17:00.

Těší se Medvěd

Na Kůň!

Zpět na Plán harců

Foto týdne


Týden 27.11.-3.12.
(otevřít archiv)

Kontakt

JH Staré Hraběcí (my)


JH Valdov

Online kalendář

Nyní už Vám neunikne žádný harc ani jiná naše akce!
Vytvořili jsme pro Vás sdílený kalendář, ve kterém naleznete všechny plánované harcy a který se vždy automaticky aktualizuje, pokud se cokoliv změní nebo objeví nového:
https://www.harcovnik.cz/kalendar Adresu zkopírujte a vložte ve svém kalendáři do políčka pro vložení síťového kalendáře pomocí URL. Je kompatibilní se všemi klienty podporujícími formát iCal (.ics), např. Thunderbird, Outlook nebo Google kalendář. V případě nesnází Vám rádi pošleme konkrétní návod e-mailem.
Harcovnický kalendář