Příští harc

12/2023
Prosincový harc

Novinky

 • [13.9.2023]
  S radostí vám představujeme našeho nového takyrála pro příští rok - Vítka!
 • [10.3.2023]
  Kapacita tábora naplněna, přijímáme už jen jako záložníky. Děkujeme za Vaší přízeň!
 • [15.1.2023]
  Termín letošního tábora 1. - 15.7.2023! Spuštění přihlášek 1.3.2023!
 • [10.1.2023]
  První dva harcy letošního roku rozplánovány, fotogalerie doplněna!
(otevřít archiv)

Naše komunita


Brutální zábava mezi brutálním počtem lidí!

Už když jsme čekali na ostatní kamarády před Ice Arénou Letňany, bylo nám jasné, že na ledě nabudeme sami. Kolem procházeli tuny lidu, mimo jiné i nebezpeční kluci z HC LETCI. Věkový průměr asi 7 let, rychlostní průměr na ledě předpokládám asi sedmkrát větší než náš.

Po tom, co jsme vystáli frontu na lístky a půjčení bruslí, jsme stáli další frontičku na vstup. Pak frontu na místo v šatně. Pak frontu na vstup na led. A pak teprve začala řádná zábava.

Zkušenější jedinci předváděli svoje umění jízdy pozadu, překlady a jiné dovednosti. Ostatní se spokojili s jízdou hezky bezpečně, pomalu a hlavně blízko manťáku.

Záhy na některé z nás dopadla tíha života a tak jsme spadli na zem. Tekla i krev. Nicméně pod dozorem paní MUDr. GLT jsme se všichni cítili bezpečně a ke smrtelným úrazům nedošlo. Gábinka dostala ránu do hlavy, ale jako správná harcovnice se nevzdala a bruslila dál. Další dvě půvabné účastnice, slečny Luňáčkovy, nám předvedly jak to s klouzavým povrchem umí a svoje dovednosti předávaly dál. Dobrá práce!

Dále bych chtěla zmínit i neskutečné dovednosti celé rodiny Listovy. Ty děti to na ledě teda umí!

Bruslili jsme asi 90 minut a všichni minimálně na 200%. Přestože s námi na ledě byla celá Praha a polovina Liberce, myslím, že jsme si to užili. Každý zdrápanec dostal za své bruslařské zásluhy odměnu v podobě 100 SZY. Dokumentaci tohoto i jiných momentů již brzy naleznete v naší galerii, takže se máte na co těšit. ;)

Pořadateli dalšímu harcu, Matějovi, přeji, aby se vše povedlo alespoň stejně tak dobře jako nám před týdnem. A Vám, všem kamarádům, doporučuji se další harcovnické zábavy zúčastnit, jelikož se pro Vás připravuje další ranec sportovní zábavy!

Útrapám se smát!

Tereza

Zpět na Plán harců

Foto týdne


Týden 27.11.-3.12.
(otevřít archiv)

Kontakt

JH Staré Hraběcí (my)


JH Valdov

Online kalendář

Nyní už Vám neunikne žádný harc ani jiná naše akce!
Vytvořili jsme pro Vás sdílený kalendář, ve kterém naleznete všechny plánované harcy a který se vždy automaticky aktualizuje, pokud se cokoliv změní nebo objeví nového:
https://www.harcovnik.cz/kalendar Adresu zkopírujte a vložte ve svém kalendáři do políčka pro vložení síťového kalendáře pomocí URL. Je kompatibilní se všemi klienty podporujícími formát iCal (.ics), např. Thunderbird, Outlook nebo Google kalendář. V případě nesnází Vám rádi pošleme konkrétní návod e-mailem.
Harcovnický kalendář