Příští harc

12/2023
Prosincový harc

Novinky

 • [13.9.2023]
  S radostí vám představujeme našeho nového takyrála pro příští rok - Vítka!
 • [10.3.2023]
  Kapacita tábora naplněna, přijímáme už jen jako záložníky. Děkujeme za Vaší přízeň!
 • [15.1.2023]
  Termín letošního tábora 1. - 15.7.2023! Spuštění přihlášek 1.3.2023!
 • [10.1.2023]
  První dva harcy letošního roku rozplánovány, fotogalerie doplněna!
(otevřít archiv)

Naše komunita


Harcovníci! Je přede mnou milá povinnost napsat report z harcu, ovšem teď to bude trochu složitější, protože budu poprvé psát zprávu o harcu na kterém jsem nebyl. Tedy vlastně byl, ale ne tak docela...

Ovšem popořadě: sešli jsme se ve stanovenou dobu na plácku u svatého Rocha (opozdilci se připojili v průběhu), a po stručné lekci z dějepisu, rozlosování mužstev a vysvětlení pravidel se odstartovalo. V tu chvíli pro mne s Bárou O. jakožto pro organizační tým nastala dlouhá pauza. V cíli jsme tedy čekali, krátili dlouhou chvíli hovorem a vyhlíželi soutěžící. Ti se mezi tím kdesi v lese náhrobků asi potili nad plánky, nebo se možná rozptylovali na loučce? Kdo ví - to by museli zodpovědět sami účastníci.

Každopádně po neuvěřitelných dvou hodinách, pětadvaceti minutách dorazilo první družstvo (Tým 2), odevzdalo soutěžní protokoly a čekalo na výsledek. Trvalo 14 minut než odevzdalo protokoly druhé mužstvo (Tým 3), které je ještě na koleni doplňovalo. Doslova o vteřiny pak šlo ve finiši dalšího mužstva (Tým 1),které dobíhalo vzápětí. Nastala nám hodinka družného veselí a vyhodnocování a čekání na poslední manšaft (Tým 4), který nakonec, 20 minut před ukončením hrací doby také šťastně dorazil do cíle, který byl, teď už to můžeme říci, u altánového pohostinství Na Parukářce. Následovalo vyhlášení vítězů, předání diplomů a ocenění - rakviček a věnečků a volná zábava. No a pořadí?

1. místo - Tým 2 - Jára Trávníček, Kubíno, Terka Ober. a kamarádka Eva

2. místo - Tým 3 - Vítek, Jenda Dimi a Nikča

3. místo - Tým 1 - Sofča, Terka Hanzalka, Tom Hrabě a takyrál Dimi

4. místo - Tým 4 - Ota, Milda, Jitka a Matěj

Díky všem zúčastněným, zejména holkám a klukům z trojek, co se nezalekli a šli do toho s náma!

Díky moc a na viděnou třeba příště!

Čau, Fanda!

Zpět na Plán harců

Foto týdne


Týden 27.11.-3.12.
(otevřít archiv)

Kontakt

JH Staré Hraběcí (my)


JH Valdov

Online kalendář

Nyní už Vám neunikne žádný harc ani jiná naše akce!
Vytvořili jsme pro Vás sdílený kalendář, ve kterém naleznete všechny plánované harcy a který se vždy automaticky aktualizuje, pokud se cokoliv změní nebo objeví nového:
https://www.harcovnik.cz/kalendar Adresu zkopírujte a vložte ve svém kalendáři do políčka pro vložení síťového kalendáře pomocí URL. Je kompatibilní se všemi klienty podporujícími formát iCal (.ics), např. Thunderbird, Outlook nebo Google kalendář. V případě nesnází Vám rádi pošleme konkrétní návod e-mailem.
Harcovnický kalendář