Příští harc

Novinky

 • [10.3.2023]
  Kapacita tábora naplněna, přijímáme už jen jako záložníky. Děkujeme za Vaší přízeň!
 • [15.1.2023]
  Termín letošního tábora 1. - 15.7.2023! Spuštění přihlášek 1.3.2023!
 • [10.1.2023]
  První dva harcy letošního roku rozplánovány, fotogalerie doplněna!
 • [14.2.2022]
  Přihlášky jsou v plném proudu
(otevřít archiv)

Naše komunita


Harc se velmi vydařil, krásné počasí, supr hra s klukama ( Já, Jenda, Kuba Mrva, Kuba a Tom Hrabě). Myslím, že po 4 hodinách hry na rozpáleném slunci a písku toho měli všichni dost a všichni si to užili. Hráli jsme turnajového Kinga, tzn. každý s každým, a výsledný součet vybojovaných bodů ze všech setů rozhodl o vítězi. Mezi dětmi, jestli to tak můžu nazvat, vyhrál bratrovražedný souboj velice těsně Tom nad Kubou. Mezi námi dospěláky, jsem těsně vyhrál nad Jendou a bronz bral Kuba Mrva. Kuba Hrabě nás po turnaji opustil (asi toho měl fat dost) a pak jsme si dali jen takový tréninkový zápas Tomové proti Jendovi s Kubou a naložili jsme jim 2:0 na sety. Následně jsme šli smýt pot a slzy do sprch a na zahrádce místní knajpy u zasloužených orosených nápojů jsme pomocí elektronické tužky rozebrali naší hru. Tak harcsportu zdar, plážovému volejbalu zvlášť a příště větší účast harcovníci. Tomík Rosenbaum

Zpět na Plán harců

Foto týdne


Týden 5.6.-11.6.
(otevřít archiv)

Kontakt

JH Staré Hraběcí (my)


JH Valdov

Online kalendář

Nyní už Vám neunikne žádný harc ani jiná naše akce!
Vytvořili jsme pro Vás sdílený kalendář, ve kterém naleznete všechny plánované harcy a který se vždy automaticky aktualizuje, pokud se cokoliv změní nebo objeví nového:
https://www.harcovnik.cz/kalendar Adresu zkopírujte a vložte ve svém kalendáři do políčka pro vložení síťového kalendáře pomocí URL. Je kompatibilní se všemi klienty podporujícími formát iCal (.ics), např. Thunderbird, Outlook nebo Google kalendář. V případě nesnází Vám rádi pošleme konkrétní návod e-mailem.
Harcovnický kalendář