Příští harc

15.6.2024
Praha křížem krážem
(pozvánka)

Novinky

 • [27.5.2024]
  Téma tábora je tady! Harcovníci na Kavčích horách.
 • [1.2.2024]
  Přihlášky spuštěny! Není na co čekat.
 • [21.1.2024]
  Přihlášky na tábor se spouští již 1.2.2024. Nenechte si to ujít!
 • [13.9.2023]
  S radostí vám představujeme našeho nového takyrála pro příští rok - Vítka!
(otevřít archiv)

Naše komunita


Aprílák

Zdravíme všechny harcovníky a jiné kamarády. Blíží se nám duben a s ním už tradičně spjatý trojdenní harc - Aprílák. Po dlouhé zimě už se všichni těšíme, jak zase protáhneme pohorky, posedíme u ohně s kamarády, pobavíme se, budeme spát pod širákem a jak se necháme probouzet teplými jarními paprsky slunce někde na mýtině uprostřed lesa. Tomu se nedá odolat. :)

Sejdeme se v 17:40 na Hlavním nádraží pod cedulí s odjezdy vlaků, odkud pojedeme vlakem v 18:00 do Petrova u Prahy. Odtamtud vyrazíme do nedalekých Pikovic, kolem nichž si budeme hledat místo na nocleh. V sobotu vyrazíme na pochod, jehože cílem bude vesnice Třebenice. V neděli nás čeká ještě jedno dobrodružství, a to, jak se dostat zpátky domů. Variant je několik, rozhodneme se asi až na místě podle okolností a -jak se nám bude chtít-. Předpokládaný návrat je okolo páté, šesté hodiny do Prahy.

Vzhledem ke své povaze je harc učen pro trojky a starší zdrápance. Jelikož se jedná o harc trojdenní, je zapotřebí mít sebou všechno potřebné vybavení, což znamená především harcovnickou čepici, pláštěnku, celtu na přístřech, dostatek jídla a pití na 2 dny, ešus, pohorky, pro jistotu teplé oblečení na večer, atd. Náklady na cestování by neměly přesáhnout 150,- Kč, pro jistotu sebou ale aspoň 200,- + něco na občerstvení.

Počítám s tím, že se sejdeme ve velkém počtu a doufám, že si první letošní trojdenní harc pořádněm užijeme! :)

Přihlašujte se Martinovi D. na telefon 737 820 137 nebo zprávou na FB. "Zúčastním se" se na události se nepočítá. :D

Těšíme se na vás,

Martin, Kubino, Honza

crewmanagers

Zpět na Plán harců

Foto týdne


Týden 10.6.-16.6.
(otevřít archiv)

Kontakt

JH Staré Hraběcí (my)


JH Valdov

Online kalendář

Nyní už Vám neunikne žádný harc ani jiná naše akce!
Vytvořili jsme pro Vás sdílený kalendář, ve kterém naleznete všechny plánované harcy a který se vždy automaticky aktualizuje, pokud se cokoliv změní nebo objeví nového:
https://www.harcovnik.cz/kalendar Adresu zkopírujte a vložte ve svém kalendáři do políčka pro vložení síťového kalendáře pomocí URL. Je kompatibilní se všemi klienty podporujícími formát iCal (.ics), např. Thunderbird, Outlook nebo Google kalendář. V případě nesnází Vám rádi pošleme konkrétní návod e-mailem.
Harcovnický kalendář