Příští harc

12/2023
Prosincový harc

Novinky

 • [13.9.2023]
  S radostí vám představujeme našeho nového takyrála pro příští rok - Vítka!
 • [10.3.2023]
  Kapacita tábora naplněna, přijímáme už jen jako záložníky. Děkujeme za Vaší přízeň!
 • [15.1.2023]
  Termín letošního tábora 1. - 15.7.2023! Spuštění přihlášek 1.3.2023!
 • [10.1.2023]
  První dva harcy letošního roku rozplánovány, fotogalerie doplněna!
(otevřít archiv)

Naše komunita


Tuarég na Karlově mostě

Harc dopadl krásně, markytánka byla zachráněna a na příštím táboře může zase zachraňovat nás! Díky všem, kdo sebrali odvahu a přišli bojovat o svůj holý život, aby pomohli k vítězství nad proradnými strážci Karlova mostu - Tuarégy. Sešlo se úctyhodných 14 zdrápanců napříč všemi barvami i věkovými kategoriemi a 8 vedoucích - více či méně odkloněných k temné straně síly - kteří se ale následně všichni v dobrém spojili dohromady, aby si užili lehký mikulášský déšť typu "pokapkává"...

Přestože nakonec nemrzlo, po téměř hodině ostrých soubojů na kluzké dlažbě mezi turisty, sochami, turisty fotícími sochy, sochami turistů a dalšími všichni ocenili útulné teplo v útrobách Muzea filmových efektů Karla Zemana (Cesta do pravěku, Baron Prášil, Čarodějův učeň ad.), kde jsme absolvovali krátkou interaktivní prohlídku a následně se rozutekli do svých domovů vstříc vánočním přípravám a učení na písemky a zkoušení.

Zdravíme vás všechny z okřídleného vzdušného samoletu a těšíme se zase na další nabité akce v příštím roce:

Márty

Zpět na Plán harců

Foto týdne


Týden 27.11.-3.12.
(otevřít archiv)

Kontakt

JH Staré Hraběcí (my)


JH Valdov

Online kalendář

Nyní už Vám neunikne žádný harc ani jiná naše akce!
Vytvořili jsme pro Vás sdílený kalendář, ve kterém naleznete všechny plánované harcy a který se vždy automaticky aktualizuje, pokud se cokoliv změní nebo objeví nového:
https://www.harcovnik.cz/kalendar Adresu zkopírujte a vložte ve svém kalendáři do políčka pro vložení síťového kalendáře pomocí URL. Je kompatibilní se všemi klienty podporujícími formát iCal (.ics), např. Thunderbird, Outlook nebo Google kalendář. V případě nesnází Vám rádi pošleme konkrétní návod e-mailem.
Harcovnický kalendář