Příští harc

15.6.2024
Praha křížem krážem
(pozvánka)

Novinky

 • [27.5.2024]
  Téma tábora je tady! Harcovníci na Kavčích horách.
 • [1.2.2024]
  Přihlášky spuštěny! Není na co čekat.
 • [21.1.2024]
  Přihlášky na tábor se spouští již 1.2.2024. Nenechte si to ujít!
 • [13.9.2023]
  S radostí vám představujeme našeho nového takyrála pro příští rok - Vítka!
(otevřít archiv)

Naše komunita


Aprílák

Zdravím všechny harcovníky. Už je to tady zas a na dveře nám zaťukalo jaro, jak se sluší a patří, a s ním je tady i Aprílák našeho kamaráda Dana.

Harc je určen jako každý rok pro všechny trojky, tak se těším na účast. Teď pár nezbytných informací...

Pojedeme v pátek 3. dubna z nádraží v Braníku, kde si dáme sraz v 16:30 na perónu a pojedeme do Týnce nad Sázavou, odkud půjdeme do Zbořeného Kostelce, kde tuto noc s největší pravděpodobností strávíme na zřícenině místního hradu. Spát budeme samozřejmě pod širákem, takže výbava dle odolnosti jedince. Druhý den se půjde podél řeky Sázavy do Pikovic, kde bude nocleh zřejmě stejný jako loni. Příjezd bude 5. dubna kolem 17. hodiny opět na nádraží v Braníku.

Co si vzít s sebou? Tak samozřejmě harcovnickou čepici. Podstatné jsou peníze na vlak a něco dobrého... Vlak bude stát kolem 100 korun. Něco k jídlu, v sobotu budeme vařit na ohni, takže dle libosti a fantazie masíčka a tak... :), pláštěnku pro jistotu, hudební nástroje a nejlepší náladu...

Těším se na hojnou účast a hlásit se mi můžete buď na mail ( koli.meda@atlas.cz ) a nebo na telefon 725 728 772 do 3. dubna do 15:00.

Zdraví Medvěd

Zpět na Plán harců

Foto týdne


Týden 10.6.-16.6.
(otevřít archiv)

Kontakt

JH Staré Hraběcí (my)


JH Valdov

Online kalendář

Nyní už Vám neunikne žádný harc ani jiná naše akce!
Vytvořili jsme pro Vás sdílený kalendář, ve kterém naleznete všechny plánované harcy a který se vždy automaticky aktualizuje, pokud se cokoliv změní nebo objeví nového:
https://www.harcovnik.cz/kalendar Adresu zkopírujte a vložte ve svém kalendáři do políčka pro vložení síťového kalendáře pomocí URL. Je kompatibilní se všemi klienty podporujícími formát iCal (.ics), např. Thunderbird, Outlook nebo Google kalendář. V případě nesnází Vám rádi pošleme konkrétní návod e-mailem.
Harcovnický kalendář